Adam Driver w zwiastunie “apokaliptycznej” komedii “Biały szum”

Biały szum Zwiastun
Biały szum Zwiastun filmu komediowego / Foto: Heyday Films, Netflix, Passage Pict., BB Film Prod.

W sieci pojawił się oficjalny zwiastun komedii “Biały szum” z udziałem Adama Drivera i Grety Gerwig. Jest to ekranizacja książki “White Noise”, której autorem jest Don DeLillo – specjalista ds. zimnych wojen oraz wojen nuklearnych. Nadchodząca produkcja ukaże się w Polsce na Netfliksie.

Biały szum Zwiastun “apokaliptycznego” filmu z Adamem Driverem

Adam Driver występuje w filmie jako Jack Gladney – profesor zajmujący się tematyką hitlerowską. Mężczyzna wiedzie spokojne życie jako ojciec czworga dzieci i mąż Babette (Greta Gerwig). Do czasu. Pewnego dnia wszystko zmienia się za sprawą “toksycznego zderzenia”, w wyniku którego miasto zamieszkane przez Jacka zostaje pokryte niebezpiecznymi odpadami chemicznymi. “Biały szum” zapowiadany jest jako film o “tajemnicach miłości i śmierci” oraz o “możliwości szczęścia w niepewnym środowisku”.

Obraz z pogranicza komedii, dramatu i kina apokaliptycznego wyreżyserował Noah Baumbach, współtwórca “Historii małżeńskiej”. Jest on również scenarzystą. “Biały szum” będzie miał swoją światową premierę już 31 sierpnia na 79. Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Wenecji. Baumbach powalczy tym samym o Złotego Lwa.

Jeszcze przed końcem roku “Biały szum” zadebiutuje na platformie streamingowej Netflix. Będzie tym samym pierwszym filmem prezentowanym premierowo w Wenecji, który potem trafi na ten serwis. Na razie nie podano daty, ale wiadomo, że obraz zobaczą też polscy widzowie. Planowana jest też dystrybucja kinowa w Stanach Zjednoczonych oraz emisja na Festiwalu w Nowym Jorku.

Obsadę widowiska, poza Driverem i Gerwig, zasilają także Alessandro Nivola, Don Cheadle, André Benjamin, Raffey Cassidy, Jodie Turner-Smith, Lars Eidinger, May Nivola i Sam Nivola.

Muzykę do filmu skomponował Danny Elfman, znany ze współpracy z Timem Burtonem.

Previous Article
Tár Zwiastun

Cate Blanchett w roli genialnej kompozytorki. Zwiastun dramatu "Tár"

Next Article
Rozmowy z mordercą: Taśmy Jeffreya Dahmera

Nowa odsłona serii "Rozmowy z mordercą" Netfliksa już w październiku

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share