“Dom Gucci” – nowe zdjęcia z filmu, a na nich Adam Driver i Lady Gaga

Dom Gucci
Dom Gucci – zdjęcia z filmu / Foto Prime Movies: MGM, Bron Creative, Scott Free Prod., Universal

Do premiery filmu “Dom Gucci” w reżyserii Ridleya Scotta pozostały niewiele ponad dwa tygodnie. Obraz ukaże się na ekranach polskich kin 26 listopada. Studio MGM udostępniło właśnie garść zupełnie nowych fotosów z udziałem Adama Drivera i Lady Gagi.

Dom Gucci – nowe zdjęcia z filmu

“Dom Gucci” to opowieść o wpływowej rodzinie zajmującej się modowym biznesem. Rzecz dzieje się w połowie lat dziewięćdziesiątych i opowiada o zabójstwie Mauricio Gucciego – oraz konsekwencjach tej zbrodni. Był on włoskim biznesmenem, który przejął władzę nad tytułowym domem mody po swoim słynnym ojcu. Nieszczęśnika zagrał Adam Driver, a jego żonę – Patricię Reggiani, która rzekomo wynajęła płatnego mordercę, by “zajął się” małżonkiem – kreuje na ekranie zimna jak lód Lady Gaga.

W dramacie biograficznym Ridleya Scotta grają też Al Pacino, Jeremy Irons, Jared Leto, Salma Hayek, Jack Huston, Reeve Carney, Mădălina Diana Ghenea i Camille Cottin.

Wczoraj odbyła się uroczysta premiera “Domu Gucci” na londyńskim Leicester Square. Pojawiły się na niej gwiazdy występujące w filmie – m.in. Leto, Driver, Hayek i Gaga, w zwiewnej, intensywnie fioletowej i zaskakująco mało kontrowersyjnej sukni.

Fotosy z filmu:

Previous Article
Tom Hardy i Channing Tatum

Tom Hardy i Channing Tatum z misją w Afganistanie. Powstaje nowy film wojenny studia Universal

Next Article
Chucky Jennifer Tilly

Jennifer Tilly powróciła do uniwersum Laleczki Chucky. Aktorka wystąpiła w nowym serialu o zabójcy

Related Posts
Filmy sportowe, które trzeba znać
Więcej

Filmy sportowe, które trzeba znać

Przygotowaliśmy 3 propozycje filmów, które absolutnie każdy fan zmagań sportowych powinien zobaczyć. Różne historie łączy zacięta rywalizacja, mocne…
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share