“Jak zostałem samurajem” – zwiastun animacji. Premiera już jutro!

Jak zostałem samurajem Zwiastun
Jak zostałem samurajem Zwiastun, opis fabuły, data premiery / Foto: Aniventure, FM Animation, Paramount, Monolith

Już jutro na ekranach polskich kin zadebiutuje wyjątkowa animacja “Jak zostałem samurajem”, w której swoich głosów udzielili między innymi Andrzej Grabowski i Tomasz Włosok. To produkcja od twórców “Madagaskaru 2”. O czym opowiada film? Zobaczcie zwiastun.

Jak zostałem samurajem Zwiastun filmu. Premiera 26 sierpnia

Oficjalny opis fabuły udostępniony przez dystrybutora (Monolith Films):

— Powiedzmy sobie szczerze: pies nie jest materiałem na samuraja. Co innego kot. Kot to urodzony samuraj. Ma wrodzoną grację, szybkość i pazury ostre jak samurajski miecz. Hank jest psem i nic już tego nie zmieni, ale od szczeniaka marzy o tym, by zostać samurajem. Uparty z niego zwierzak, więc przybywa na kocią wyspę, by wbrew naturze i miauczącym drwinom pobierać nauki u legendarnego wojownika. Idzie mu całkiem nieźle, ale z pewnością nie jest jeszcze gotowy, gdy przychodzi chwila próby. Legendarny złoczyńca, największy wróg kociego rodu, przypływa na wyspę, by przegnać z niej wszystkie koty, kotki i kocięta. Tylko Hank może stawić mu czoła, ale nie zdoła zrobić tego sam. Musi przekonać kocią brać, że warto zaufać psu i stanąć łapę w łapę do walki o ukochany dom.

Poniżej polski zwiastun animacji “Jak zostałem samurajem”.

Kreskówkę wyreżyserował duet Mark Koetsier i Rob Minkoff. Zgodnie z zapowiedzią polskiego dystrybutora jest to komedia animowana po brzegi wypełniona humorem i akcją. Całość przypomina klasyczny film “Płonące siodła” od Mela Brooksa. Mało tego – legendarny twórca filmowy występuje w animacji w jednej z ról głosowych.

Obsadę dubbingową w oryginale zasilają dodatkowo: Samuel L. Jackson, Michael Cera, Michelle Yeoh, Ricky Gervais, Djimon Hounsou, znany z oryginalnego “Star Treka” George Takei, Aasif Mandvi oraz gwiazda Spice Girls – Melanie Brown.

W polskiej wersji usłyszymy między innymi Andrzeja Grabowskiego w roli kocura oraz Tomasza Włosoka jako psiego samuraja.

Źródło: Monolith Films

Previous Article
Czerwona Sonja Martyn Ford

Martyn Ford gwiazdą nowej "Czerwonej Sonji". Ruszyły zdjęcia

Next Article
Miasteczko Salem Data premiery

"Miasteczko Salem" w tarapatach. Co z datą premiery filmu?

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share