Martyn Ford gwiazdą nowej “Czerwonej Sonji”. Ruszyły zdjęcia

Czerwona Sonja Martyn Ford
Czerwona Sonja (2023) – Martyn Ford dołącza do obsady / Foto: instagram.com/martynfordofficial

Po licznych podejściach nareszcie powstanie reboot kultowego filmu akcji “Czerwona Sonja”. Wiemy, jaka aktorka zagra tytułową bohaterkę, w którą przed laty wcielała się piękna i charakterna Brigitte Nielsen. Z projektem wiązany jest też mierzący ponad dwa metry kolos – Martyn Ford.

Czerwona Sonja Martyn Ford zagra w reboocie ejtisowego klasyku

Na oficjalnym profilu Martyna Forda w serwisie Facebook pojawił się wpis, w którym zdradził on, że ruszyły prace nad “Czerwoną Sonją”. W poście czytamy: “Wyszło szydło z worka… Z dumą mogę powiedzieć, że jestem w Bułgarii, gdzie kręcimy ‘Czerwoną Sonję’. Czuję się przeszczęśliwy, że dostałem taką niesamowitą możliwość oraz taką rolę. (…)”

40-letni Brytyjczyk wyjawił, że zagra w filmie “obłędną postać”, a także skupi wokół siebie “nieprawdopodobne sceny akcji”. Dodał, że jego bohater nazywa się Generał Karlak i będzie to największa rola w jego dotychczasowej karierze. Na komentarz jednego z internautów – że “kopiuje Arnolda Schwarzeneggera” – Ford odparł: “nie ma w tym nic złego”.

Martyn Ford jest kulturystą, a od 2016 roku także aktorem. Prywatnie przyjaźni się ze Scottem Adkinsem i wystąpił z nim wspólnie w akcyjniakach “Champion 4: Walka o honor” oraz “Ko(s)miczna odyseja Maxa Clouda”. Partnerował Dave’owi Bautiście w thrillerze “Ostateczna rozgrywka”, a niedawno zagrał w blockbusterze “Szybcy i wściekli 9” jako porucznik Sue.

Tytułową Czerwoną Sonję gra włoska piękność Matilda Anna Ingrid Lutz (“Zemsta”, “Rings”, “Klasyczny horror”). Obsadę zasilają również Wallis Day, Robert Sheehan, Michael Bisping, Katrina Durden, Manal El-Feitury i Eliza Matengu, a reżyserią zajmuje się M.J. Bassett, znana z pracy przy licznych serialach telewizyjnych.

Zdjęcia do projektu realizowane są w Bułgarii, między innymi na terenie kompleksu studyjnego New Boyana. W prace zaangażowana jest wytwórnia Millennium. Kilka miesięcy temu informowano, że Czerwoną Sonję zagra Hannah John Kamen, ale aktorka musiała zrezygnować z roli z powodu innych zobowiązań filmowych.

O projekcie “Red Sonja” w Hollywood dyskutowano wielokrotnie i w poprzednich latach były z nim wiązane między innymi Rose McGowan oraz Amber Heard.

Previous Article
After 4

"Hej, dziewczyny!" Hero Fiennes-Tiffin promuje film "After 4"

Next Article
Jak zostałem samurajem Zwiastun

"Jak zostałem samurajem" - zwiastun animacji. Premiera już jutro!

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share