“Miasteczko Salem” w tarapatach. Co z datą premiery filmu?

Miasteczko Salem Data premiery
Miasteczko Salem Data premiery znów odwleczona / Foto: CBS, Warner Bros. Television Distribution

Nad nową wersją “Miasteczka Salem” wciąż wiszą czarne chmury. Remake filmu z lat siedemdziesiątych, który jest adaptacją książki Stephena Kinga, miał niedawno wyznaczoną datę premiery, ale została ona anulowana przez studio Warner Bros.

Miasteczko Salem Data premiery – nowe wieści w sprawie filmu

Początkową datą premiery filmu “Salem’s Lot” był 9 września 2022 r. Później tę datę zmieniono na 23 kwietnia 2023, a obecnie Warner Bros. informuje, że data została anulowana. Remake nie został porzucony, ale obecnie nie wiadomo, kiedy miałby ukazać się na ekranach kin. Wygląda na to, że wytwórnia zastanawia się, czy horror powinien na pewno trafić do kin w standardowej dystrybucji, czy może mógłby stać się premierą na HBO Max.

Film całkowicie zniknął z kalendarza release’owego Warnera. Kilka innych produkcji tego studia również miało podobny problem (m.in. nowe odsłony “Aquamana” czy “Shazama”). Wiadomo, że “Miasteczko Salem” znajduje się obecnie na etapie postprodukcji i być może to jeden z powodów dla takiego stanu rzeczy. Obraz miał ukazać się w polskich kinach 9 września, na równi z premierą amerykańską.

Niedawno w mediach pojawiały się doniesienia, że film potrzebował dokrętek, a aktorzy musieli wrócić na plan zdjęciowy.

Bohaterem “Miasteczka Salem” jest pisarz Ben Mears (Lewis Pullman), który w przeszłości doznał traumatyzującego wydarzenia. Młody mężczyzna powraca w rodzinne strony do miejscowości Jerusalem’s Lot – szuka inspiracji artystycznej, bo szykuje nową książkę. Na miejscu odkrywa, że lokalni mieszkańcy są terroryzowani przez groźnego krwiopijcę i jego sługusów.

W obsadzie horroru znajdują się także nominowana do Oscara Alfre Woodard, William Sadler i Makenzie Leigh. Obraz nakręcił Gary Dauberman – scenarzysta “Zakonnicy” oraz dylogii “To” (również na motywach książki Stephena Kinga).

Previous Article
Jak zostałem samurajem Zwiastun

"Jak zostałem samurajem" - zwiastun animacji. Premiera już jutro!

Next Article
Martwe zło 4 Data premiery

Nowe "Martwe zło" jednak w kinach, a nie na HBO Max

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share