Znany z “Avatara” Stephen Lang w nowym filmie Lucky’ego McKee

Old Man Stephen Lang
Old Man Stephen Lang zagrał w nowym filmie Lucky’ego McKee / Foto: Kadr z filmu “Avatar” (2009; 20th Century Fox, Lightstorm Entert.)

Stephen Lang (“Zabójcze maszyny”, “Terra Nova”) dołączył do obsady nowego filmu Lucky’ego McKee pt. “Old Man”, gdzie zagra rolę przodującą. Dystrybucją widowiska w Stanach Zjednoczonych zajmie się studio RLJE Films. McKee pozostaje najbardziej znany z horroru “May” (2002).

Old Man Stephen Lang w roli głównej w nowym filmie Lucky’ego McKee

Film opowie o miłośniku leśnych wycieczek, który podczas wyprawy trafia na nieobliczalnego starca, mieszkającego w samym sercu głuszy. Przypadkowe spotkanie szybko zamienia się w koszmar, który trudno ubrać w słowa. Stephen Lang zagra tytułowego bohatera, a może antybohatera (tego na razie nie wiemy) – Starca.

Lang wcieli się w Old Mana, a zaledwie parę lat temu brylował w thrillerze “Nie oddychaj”, gdzie zagrał Normana Nordstorma, pseud. “Ślepiec” (“The Blind Man”). Za tę kreację zdobył statuetkę Fangoria Chainsaw, a także był nominowany do nagrody SFCS od Stowarzyszenia Krytyków Filmowych Seattle. W minionym roku powstał sequel, “Nie oddychaj 2”, także z udziałem Langa.

Aktor pozostaje, oczywiście, najbardziej znany ze swojego występu u Jamesa Camerona, w fantastycznonaukowej superprodukcji “Avatar” (2009). W grudniu ukaże się kontynuacja tego hitu, “Avatar: Istota wody” (w obsadzie Lang, Sam Worthington, Sigourney Weaver).

“Old Man” Lucky’ego McKee zaliczy swoją premierę w USA już 14 października 2022 roku. Obraz ukaże się jednocześnie w kinach i na platformach VOD. Obsadę zasilają także Marc Senter, Patch Darragh i Liana Wright-Mark, a scenariusz napisał Joel Veach. Dorobek reżyserski Lucky’ego McKee zamyka dreszczowiec “Kindred Spirits” z udziałem Thory Birch, Macona Blaira i Caitlin Stasey.

Warto zaznaczyć, że film McKee nie ma nic wspólnego z serialem stacji FX “The Old Man”, którego gwiazdą jest Jeff Bridges.

Poniżej scena z “Avatara” z udziałem Stephena Langa w roli pułkownika Milesa Quaritcha.

Previous Article
Vampire Academy Zwiastun

Telewizyjna adaptacja "Akademii wampirów" - zobacz zwiastun

Next Article
Bohater Zwiastun

"Bohater" - zwiastun filmu, który był przebojem Festiwalu w Cannes

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share