Juliette Binoche w zwiastunie dramatu “Niewierna”

Niewierna Zwiastun
Niewierna Zwiastun filmu z Juliette Binoche / Foto: Galapagos Films

Już za miesiąc w polskich kinach zadebiutuje nowy francuski dramat “Niewierna”, z udziałem ikony kina, Juliette Binoche. Obraz nakręciła Claire Denis – laureatka Srebrnego Niedźwiedzia, twórczyni “Białej Afryki” oraz “Podłości”. Zobaczcie oficjalny polski zwiastun “Niewiernej”.

Niewierna Zwiastun francuskiego dramatu z Juliette Binoche

O czym opowie dramat “Niewierna”?

— Sara i Jean od kilku lat są w szczęśliwym związku. Łączy ich silne uczucie i niegasnące pożądanie. Pewnego dnia Sara przypadkowo spotyka na ulicy François, swojego dawnego partnera i przyjaciela Jeana. Wkrótce potem François proponuje Jeanowi wspólną pracę, a sytuacja między nimi zaczyna wymykać się spod kontroli. (oficjalny opis dystrybutora – Galapagos Films)

Juliette Binoche gra Sarę, Jeanem jest Vincent Lindon, a w postać François wciela się Grégoire Colin. W obsadzie znajdują się również Bulle Ogier, Issa Perica, Mati Diop, Lola Créton i Alice Houri. Claire Denis jest nie tylko reżyserką; napisała też scenariusz wraz z Christine Angot.

Jednym z ostatnich projektów reżyserki Claire Denis jest dramat science-fiction “High Life”. Zagrali w nim Robert Pattinson, Agata Buzek, gwiazda horroru “X” Mia Goth oraz wspomniana Juliette Binoche.

Premiera “Niewiernej” w polskich kinach odbędzie się dokładnie za miesiąc – 16 września 2022. Film zebrał w znacznej mierze pozytywne recenzje krytyków, a Claire Denis przyniósł Srebrnego Niedźwiedzia za najlepszą reżyserię na Międzynarodowym Festiwalu w Berlinie. Nominowano go także do Złotego Niedźwiedzia.

Źródło: Galapagos Films – materiały nadesłane

Previous Article
W rytmie rumby Zwiastun

"W rytmie rumby" - zwiastun nowej komedii od Francka Dubosca

Next Article
R.I.P.D. 2: Rise of the Damned

Film "R.I.P.D. Agenci z zaświatów" z Ryanem Reynoldsem dostanie sequel

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share