Film “R.I.P.D. Agenci z zaświatów” z Ryanem Reynoldsem dostanie sequel

R.I.P.D. 2: Rise of the Damned
R.I.P.D. doczekał się sequela / Foto: Universal, Original Film

W 2013 roku ukazał się film sensacyjny “R.I.P.D. Agenci z zaświatów” – grali w nim między innymi Ryan Reynolds i Kevin Bacon. Choć obraz nie rozpalił notowań box office’u do czerwoności, teraz dowiadujemy się, że otrzyma sequel. Jego tytuł to “R.I.P.D. 2: Rise of the Damned”.

R.I.P.D. 2: Rise of the Damned – powstał sequel kultowego filmu z Reynoldsem

Nie zaprzeczono jeszcze, że w sequelu nie pojawi się Reynolds, choć wydaje się to mało prawdopodobne. Projekt “R.I.P.D. 2: Rise of the Damned” zostanie bowiem wydany przez studio Universal Pictures Home Entertainment, a więc najprawdopodobniej na VOD lub w obiegu DVD/Blu-ray. “Jedynka”, pomimo budżetu wynoszącego od 130 do około 150 mln dolarów, zarobiła w kinach tylko 78 mln USD. Zebrała też przeciętne recenzje krytyków, ale mimo to uchodzi dziś za film kultowy.

W filmie, który łączy kino akcji, komedię i wątki nadnaturalne, grali Ryan Reynolds, Kevin Bacon, Jeff Bridges, Mary-Louise Parker, Matt McColm, Mike O’Malley, Marisa Miller i James Hong. Obraz opowiadał o dwóch zmarłych policjantach, którzy wracają do życia, by wymierzać sprawiedliwość.

Czytaj też: “Eraser: Reborn” – reboot filmu z Arnoldem Schwarzeneggerem. Zobacz zwiastun

Portal “Bloody Disgusting” podaje, że film “R.I.P.D. 2” otrzymał oficjalnie kategorię wiekową “PG-13” od organizacji cenzorskiej MPA (podobnie jak część pierwsza). Z kolei serwis IMDb ujawnia, że sequel będzie miał premierę w listopadzie tego roku, a obsadę zasilają Richard Fleeshman, Jake Choi, Kerry Knuppe, Stephanie Levi-John i Tilly Keeper.

Film “R.I.P.D. 2: Rise of the Damned” nakręcił Paul Leyden, odpowiedzialny też za komediodramat “Babski krąg” o klubie kobiecych, podziemnych walk (w obsadzie Bella Thorne, Malin Akerman i Alec Baldwin).

Poniżej zwiastun filmu “R.I.P.D.” z 2013 roku.

Previous Article
Niewierna Zwiastun

Juliette Binoche w zwiastunie dramatu "Niewierna"

Next Article
Vampire Academy Zwiastun

Telewizyjna adaptacja "Akademii wampirów" - zobacz zwiastun

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share