Juliette Binoche w zwiastunie dramatu “Niewierna”

Niewierna Zwiastun
Niewierna Zwiastun filmu z Juliette Binoche / Foto: Galapagos Films

Już za miesiąc w polskich kinach zadebiutuje nowy francuski dramat “Niewierna”, z udziałem ikony kina, Juliette Binoche. Obraz nakręciła Claire Denis – laureatka Srebrnego Niedźwiedzia, twórczyni “Białej Afryki” oraz “Podłości”. Zobaczcie oficjalny polski zwiastun “Niewiernej”.

Niewierna Zwiastun francuskiego dramatu z Juliette Binoche

O czym opowie dramat “Niewierna”?

— Sara i Jean od kilku lat są w szczęśliwym związku. Łączy ich silne uczucie i niegasnące pożądanie. Pewnego dnia Sara przypadkowo spotyka na ulicy François, swojego dawnego partnera i przyjaciela Jeana. Wkrótce potem François proponuje Jeanowi wspólną pracę, a sytuacja między nimi zaczyna wymykać się spod kontroli. (oficjalny opis dystrybutora – Galapagos Films)

Juliette Binoche gra Sarę, Jeanem jest Vincent Lindon, a w postać François wciela się Grégoire Colin. W obsadzie znajdują się również Bulle Ogier, Issa Perica, Mati Diop, Lola Créton i Alice Houri. Claire Denis jest nie tylko reżyserką; napisała też scenariusz wraz z Christine Angot.

Jednym z ostatnich projektów reżyserki Claire Denis jest dramat science-fiction “High Life”. Zagrali w nim Robert Pattinson, Agata Buzek, gwiazda horroru “X” Mia Goth oraz wspomniana Juliette Binoche.

Premiera “Niewiernej” w polskich kinach odbędzie się dokładnie za miesiąc – 16 września 2022. Film zebrał w znacznej mierze pozytywne recenzje krytyków, a Claire Denis przyniósł Srebrnego Niedźwiedzia za najlepszą reżyserię na Międzynarodowym Festiwalu w Berlinie. Nominowano go także do Złotego Niedźwiedzia.

Źródło: Galapagos Films – materiały nadesłane

Previous Article
W rytmie rumby Zwiastun

"W rytmie rumby" - zwiastun nowej komedii od Francka Dubosca

Next Article
R.I.P.D. 2: Rise of the Damned

Film "R.I.P.D. Agenci z zaświatów" z Ryanem Reynoldsem dostanie sequel

Related Posts
Filmy sportowe, które trzeba znać
Więcej

Filmy sportowe, które trzeba znać

Przygotowaliśmy 3 propozycje filmów, które absolutnie każdy fan zmagań sportowych powinien zobaczyć. Różne historie łączy zacięta rywalizacja, mocne…
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share