Ezra Miller rusza na terapię psychiatryczną: “Cierpię na głębokie zaburzenia”

Ezra Miller Oświadczenie
Ezra Miller Oświadczenie o terapii psychiatrycznej / Foto: Wikimedia Comm.

Ezra Miller to kontrowersyjne nazwisko. Od miesięcy słyszy się o ekscesach z udziałem gwiazdy i kolejnych problemach z prawem. Miller włamałx się do jednego z domów Vermont, ma na koncie kradzież i kilka napaści. Czy na tym koniec? Miller przyznałx, że cierpi na zaburzenia psychiczne i będzie szukać pomocy u specjalisty.

Ezra Miller Oświadczenie na łamach “Hollywood Reporter”: “Rozpocznę terapię psychiatryczną”

Na łamach serwisu “The Hollywood Reporter” pojawiło się oficjalne oświadczenie od 29-letniej gwiazdy dużego ekranu. Czytamy w nim:

— Ponieważ niedawno przechodziłxm przez czas głębokiego kryzysu, rozumiem, że cierpię na złożone i skomplikowane zaburzenia psychiczne i zdecydowałxm się na udział w terapii. Chcę przeprosić każdego, kto może czuć się poruszony lub zaniepokojony moim zachowaniem. Bardzo chcę wykonać niezbędną pracę, która pomoże mi stanąć na nogi, odzyskać zdrowie i żyć produktywnie.

Niedawno Miller zostałx oskarżonx o włamanie do prywatnej posiadłości w stanie Vermont, gdzie doszło do kradzieży butelek z drogim alkoholem. Ponoć pogrążające są nagrania z kamery zamontowanej w domu. Z kolei w maju 2022 r. Millerx zatrzymały hawajskie władze, bo w ekstremalny sposób zareagowałx na sugestie o opuszczeniu pewnego przyjęcia. 26-letnia kobieta, organizatorka imprezy, doznała poważnych obrażeń po tym, jak Miller rzuciłx w nią krzesłem. Wcześniej Miller wdałx się w bójkę w barze karaoke.

Gwiazda budzi duże kontrowersje, lecz wciąż planowana jest premiera filmu superbohaterskiego “The Flash” – ma odbyć się 23 czerwca 2023 roku. Tytułową rolę gra Miller, w obsadzie znajdują się także Michael Keaton, Michael Shannon, Ron Livingston oraz Ben Affleck. Studio Warner Bros., które zajmie się dystrybucją widowiska, planuje ocieplić wizerunek gwiazdy. Ponoć między innymi dlatego Miller szuka pomocy psychiatrycznej i terapii.

Previous Article
House of Hammer Zwiastun

"House of Hammer" - serial o mrocznych ciągotach Armie'ego Hammera

Next Article
Johnny Depp

Johnny Depp znów jako reżyser. Nakręci film z Pacino

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share