Ezra Miller pozostanie Flashem. Warner Bros. nie planuje zastąpić aktora w tej roli

Ezra Miller pozostanie Flashem
Ezra Miller nadal pozostanie Flashem / Foto: Wikimedia Comm.

Portale filmowe informują, że Ezra Miller podtrzyma swoją rolę Flasha alias Barry’ego Allena. Pomimo licznych kontrowersji, jakie wywołał 29-letni gwiazdor, Warner Bros. nadal stawia na współpracę z aktorem. Superbohaterskie widowisko z udziałem najszybszego człowieka świata ukaże się w kinach w czerwcu 2023 roku.

Ezra Miller pozostanie Flashem. Warner Bros. stawia na dalszą współpracę

Ezra Miller przyciąga do siebie kłopoty niczym magnes. Niedawno został zatrzymany przez hawajskie władze, bo w ekstremalny sposób zareagował na sugestię, że powinien opuścić przyjęcie. 26-letnia kobieta, organizatorka imprezy, doznała poważnych obrażeń po tym, jak Miller rzucił w nią krzesłem. Wcześniej Miller wdał się w bójkę w barze karaoke.

Problemy Millera martwią fanów DCEU (DC Extended Universe), którzy twierdzą, że aktor szarga dobre imię franczyzy. Pojawiły się petycje, których celem jest zwolnienie Millera przez studio Warner Bros. Tego jednak zarządcy wytwórni nie chcą robić. Adam B. Vary – dziennikarz serwisu “Variety” – dowiedział się, że Miller nadal zostanie filmowym Flashem. Vary napisał na Twitterze:

– Powiedziano mi, że Warner Bros. nie rozważa nawet możliwości zastąpienia Ezry Millera w roli Flasha. Miller został dwukrotnie aresztowany na Hawajach, raz za zakłócanie porządku i nękanie, a następnie za napaść drugiego stopnia.

Vary dodaje, że film “Flash” Andy’ego Muschiettiego został nakręcony już wiele miesięcy temu, a Ezra Miller wciela się w kilka wersji Barry’ego Allena. W praktyce oznacza to, że twórcy musieliby kręcić wszystkie materiały do filmu od nowa, gdyby podjęto decyzję o zmianie aktora.

Film “The Flash” będzie superbohaterskim widowiskiem z udziałem takich sław jak Ben Affleck czy Michael Keaton, które ukaże się pod koniec czerwca 2023 roku. Zdjęcia zakończono już w październiku minionego roku i obecnie trwa postprodukcja dzieła. Krótki teaser filmu zaprezentowano szczęśliwcom uczestniczącym w CinemaConie w Las Vegas. Plany dystrybucyjne obejmują premiera “Flasha” w kinach oraz późniejszą emisję na platformie HBO Max.

Previous Article
Rzut życia Zwiastun

Zwiastun filmu Netfliksa "Rzut życia". Dramat koszykarski z Adamem Sandlerem

Next Article
Krzyk 6 Obsada

"Krzyk 6" - wybrano członków obsady. Jacy aktorzy wrócą w sequelu?

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share