Michael Keaton wyreżyseruje thriller w stylistyce kina noir. Zagra też jedną z ról

Knox Goes Away Michael Keaton
Knox Goes Away Michael Keaton zasiądzie w fotelu reżysera / Foto: Searchlight Pict.

Michael Keaton stanie za kamerą i wyreżyseruje film “Knox Goes Away”. Będzie to thriller utrzymany w stylistyce kina noir. Keaton ma już na koncie jeden nakręcony przez siebie film – to dramat kryminalny “Zabójczy dżentelmen” z 2008 roku.

Knox Goes Away Michael Keaton stanie za kamerą jako reżyser

O czym opowie film “Knox Goes Away”? Będzie to dreszczowiec o mordercy na zlecenie, u którego zostaje zdiagnozowana dziwna odmiana szybko postępującej demencji starczej. Mężczyzna otrzymuje szansę odkupić swoje winy – zrobi to, jeśli uratuje życie swojego przybranego, dorosłego syna. Jednocześnie znajduje się na celowniku policji i walczy z czasem w wyniku choroby.

Zdjęcia do filmu mają wystartować pod koniec sierpnia w słonecznym Los Angeles. Natomiast za parę tygodni projekt będzie reklamowany podczas targów filmowych w Cannes, gdzie mają zostać podpisane umowy dystrybutorskie. Michael Keaton nie tylko wyreżyseruje “Knox Goes Away”, ale też wystąpi w jednej z ról przodujących. Scenariusz widowiska przygotował Gregory Poirier, w którego dorobku znajdują się takie tytuły jak “Rosewood w ogniu”, “Plotka” czy “I uderzył grom”. Poirier był też pomysłodawcą fabuły do “Skarbu narodów: Księgi tajemnic”.

Aktorską filmografię Keatona zamyka superprodukcja “Morbius” z udziałem Jareda Leto. Wkrótce gwiazdor pojawi się jako Bruce Wayne alias Batman w serialu HBO Max “Batgirl” oraz w filmie “The Flash” Andy’ego Muschiettiego (premiera w przyszłym miesiącu). Keaton był nominowany do Oscara za pierwszoplanową rolę w komediodramacie “Birdman” (2014).

Previous Article
Elvis Scena z filmu

Nowy klip z nadchodzącego dramatu o Elvisie Presleyu. Tom Hanks i Austin Butler w scenie z filmu

Next Article
Doktor Strange 2 hitem kinowym

Box office: "Doktor Strange 2" okazał się kasowym przebojem

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share