Rafał Zawierucha zagra… Patryka Vegę. Jest plakat z filmu

Rafał Zawierucha jako Patryk Vega
Rafał Zawierucha jako Patryk Vega / Foto: Kino Świat, Vega Investments

Nie tak dawno temu informowaliśmy, że powstaje film fabularny o życiu Patryka Vegi. Projekt skupi się na karierze kontrowersyjnego polskiego reżysera, twórcy serii “Pitbull” oraz filmów jak “Bad Boy” czy “Kobiety mafii”. Właśnie poznaliśmy odtwórcę roli głównej – jest nim Rafał Zawierucha. Zobaczcie oficjalny plakat z rozpoznawalnym wizerunkiem bohatera.

Rafał Zawierucha jako Patryk Vega w filmie Niewidzialna wojna

Rafał Zawierucha ma 35 lat i pochodzi z Krakowa. Aktor działa w polskim światku filmowo-telewizyjnym już od ponad dekady i ma na koncie kilka poważnych sukcesów. Grał m.in. lekarza-kardiochirurga Romualda Cichonia w dramacie “Bogowie”, pojawił się także w “Mieście 44”, “Powidokach” czy “Listach do M. 4”. Największą sławę zyskał za sprawą współpracy z Quentinem Tarantino. Hollywoodzki reżyser obsadził go w swoim komediodramacie “Pewnego razu… w Hollywood”, który opowiadał o Sharon Tate i gangu Charlesa Mansona. Zawierucha pojawił się w filmie jako nasz rodak – reżyser Roman Polański. W projekcie Tarantino wystąpili m.in. DiCaprio, Pitt, Pacino i Robbie.

Teraz dowiadujemy się, że Zawierucha wcieli się w innego polskiego twórcę filmowego – Patryka Vegę. Vega szykuje do wydania projekt pt. “Niewidzialna wojna” – widowisko, zgodnie z zapowiedzią twórców, ma stanowić “całą prawdę” o kontrowersyjnym reżyserze. Premiera odbędzie się 30 września 2022. Zobaczcie, jak Zawierucha prezentuje się jako Vega.

Rafał Zawierucha jako Patryk Vega

W filmie grają też Anna Mucha, Justyna Karłowska, Zbigniew Kozłowski, Artur Dziurman, Piotr Cyrwus, Michał Karmowski, Ignacy Klim, Andrzej Franczyk i Waldemar Maliszewski. Poniżej zarys fabuły udostępniony przez dystrybutora (Kino Świat):

— To nie jest dokument, pomnik czy gloryfikacja. To wypełniona prawdą, emocjami i charakterystycznym humorem wartka opowieść o sobie samym, odkrywająca kulisy życia i kariery najbardziej kontrowersyjnego reżysera – Patryka Vegi. W młodości, zanim usłyszał o nim świat, próbował wszystkiego. Był komputerowcem i animatorem, piłkarzem, sprzedawcą nielegalnego oprogramowania, członkiem gangu, a nawet dilerem narkotyków. Cały czas jednak wiedział, że jego prawdziwym powołaniem jest kino – pasja, którą w dzieciństwie zaszczepił mu dziadek. A celem kręcenie filmów, jakich w Polsce nikt jeszcze nie stworzył.

Szansa na realizację największych marzeń pojawia się, kiedy poprzez pracę w telewizji Patryk Vega (Rafał Zawierucha) poznaje bezwzględny świat polskiej policji i przestępczości zorganizowanej. Wkraczając z kamerą w mroczną rzeczywistość, o której 99% ludzi nie ma pojęcia, Vega mierzy się z namacalnym złem i buduje własną legendę bezkompromisowego reżysera. Z czasem osiąga oszałamiający sukces, a jego filmy i seriale stają się rekordowymi przebojami i przepustką do świata, którego od zawsze pożądał. Jednak sława, blichtr i wielkie pieniądze mają swoją cenę i budzą do życia uśpione demony. Czy wystawiony na pokusy i liczne pułapki show-biznesu Vega zdoła w porę dostrzec zbliżające się zagrożenie? Oto historia jego wzlotu, upadku i poruszającej walki o duszę. Oto prawdziwa historia Patryka Vegi.

Źródło: Kino Świat – materiały nadesłane

Previous Article
Najlepsze filmy z Tomem Cruisem

Top 5: Najlepsze role w karierze Toma Cruise'a

Next Article
Najlepsze filmy z Chrisem Hemsworthem

Top 5: Najlepsze role w karierze Chrisa Hemswortha

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share