Josh Hartnett i Aaron Paul w obsadzie 6. sezonu “Black Mirror”

Czarne lustro 6 Josh Hartnett
Czarne lustro 6 Josh Hartnett i Aaron Paul dołączyli do obsady / Foto: Wikimedia Commons

Produkcja 6. sezonu serialu “Czarne lustro” trwa w najlepsze, ale twórcy wciąż obsadzają aktorów w kolejnych rolach. Do obsady netfliksowego widowiska dołączyła właśnie ekipa dziewięciu nowych odtwórców. Wśród nazwisk uwagę zwracają zwłaszcza Josh Hartnett, Aaron Paul i Zazie Beetz.

Czarne lustro 6 Josh Hartnett i Aaron Paul w obsadzie serialu

Kto wystąpi w 6. sezonie “Black Mirror”? Na role w nowej serii skusili się: Josh Hartnett (“Oppenheimer”), Aaron Paul (“Breaking Bad”), Kate Mara (“Pose”), Zazie Beetz (“Joker”), Paapa Essiedu (“Men”), Danny Ramirez (“Top Gun: Maverick”), Clara Rugaard, Auden Thornton oraz Anjana Vasan.

Wiadomo, że wymienieni gwiazdorzy pojawią się w odcinkach od pierwszego do trzeciego “Black Mirror 6”. Kolejne nazwiska zostaną odsłonięte wkrótce. “Variety” potwierdza, że najnowsza seria niezwykle popularnej produkcji science-fiction ma liczyć więcej niż trzy epizody. Fani wciąż są rozżaleni, że sezon poprzedni (piąty) miał jedynie trzy około godzinne odcinki.

Charlie Brooker i Annabel Jones – czyli showrunnerzy – zdradzili, że odcinki “Czarnego lustra 6” będą realizowane z kinowym rozmachem. Data premiery nie została jeszcze ustalona. Niewykluczone, że twórcy odsłonią swoje karty jeszcze w grudniu.

Po przyjściu pandemii koronawirusa twórca “Czarnego lustra” Brooker powiedział, że wstrzymuje prace nad serialem – nie chciał pracować nad serialem o upadającym społeczeństwie i ludzkich tragediach. Dodatkowym utrudnieniem był konflikt, jaki wywiązał się między Netfliksem a firmą Endemol Shine, która odpowiedzialna była za pierwsze sezony “Black Mirror”. Seria piąta miała premierę w czerwcu 2019 roku.

Previous Article
Hell of Summer Finn Wolfhard

Gwiazdor "Stranger Things" Finn Wolfhard debiutuje jako reżyser

Next Article
Heaven in Hell Data premiery

"Heaven in Hell" - znamy datę premiery filmu z Fabijańskim i Simone'em Susinną

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share