“Heaven in Hell” – znamy datę premiery filmu z Fabijańskim i Simone’em Susinną

Heaven in Hell Data premiery
Heaven in Hell Data premiery filmu. W obsadzie m.in. Simone Susinna / Foto: instagram.com/susinnasimone

Pod tytułem “Heaven in Hell” kryje się nowy polski film romantyczny od Tomasza Mandesa – twórcy “365 dni”. W rolach głównych same głośne nazwiska – Sebastian Fabijański, Magdalena Boczarska, wreszcie Simone Susinna, który niedawno debiutował jako aktor w głośnych “365 dniach 2”. Znamy datę premiery “Heaven in Hell” w kinach.

Heaven in Hell Data premiery filmu z Simone’em Susinną

W prace nad “Heaven in Hell” zaangażowane jest studio Ekipa Sp. z o.o., które pracowało już przy niesławnych “365 dniach”. Z kolei dystrybucją nowego filmowego romansu zajmie się Monolith. Będzie to historia miłości, która “nie powinna się zdarzyć”. Film opowie o uczuciu, jakie połączyło Olgę (Magdalena Boczarska) i młodszego od niej o całe piętnaście lat Maksa (Simone Susinna).

Ona jest kobietą sukcesu, on – młodzieńcem, który nie ma żadnych obowiązków. Ona ma dorosłą córkę, a on skupia się wyłącznie na dobrej zabawie. Ten romans okaże się źródłem wielkiej satysfakcji i zmieni priorytety obojga kochanków, lecz od początku naznaczony będzie piętnem. Tomasz Mandes jest też producentem; wyprodukował film wraz z Ewą Lewandowską.

W obsadzie, poza Boczarską i Susinną, znajdują się także: wiązany obecnie z licznymi kontrowersjami Sebastian Fabijański, Janusz Chabior, Katarzyna Kwiatkowska, Katarzyna Sawczuk, Monika Fronczek i Borys Jaźnicki. “Heaven in Hell” zaliczy swoją premierę kinową w Polsce już 11 listopada 2022. Ma ona zostać poprzedzona uroczystą premierą w Multikinie Złote Tarasy.

Simone Susinna, który gra w “Heaven in Hell” główną rolę męską, to włoski aktor i model pochodzący z miejscowości Lineri. Ma dwadzieścia osiem lat i debiutował jako Nacho w tegorocznym romansie “365 dni: Ten dzień”. Na Instagramie obserwowany jest przez prawie 2 mln użytkowników. Gwiazdor przyznał niedawno, że Polska stała się jego drugim domem po premierze “365 dni 2”. Film zyskał sporą widownię na Netfliksie i przyniósł aktorowi międzynarodową sławę.

Previous Article
Czarne lustro 6 Josh Hartnett

Josh Hartnett i Aaron Paul w obsadzie 6. sezonu "Black Mirror"

Next Article
Najlepsze filmy z Tomem Cruisem

Top 5: Najlepsze role w karierze Toma Cruise'a

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share