“Heaven in Hell” – znamy datę premiery filmu z Fabijańskim i Simone’em Susinną

Heaven in Hell Data premiery
Heaven in Hell Data premiery filmu. W obsadzie m.in. Simone Susinna / Foto: instagram.com/susinnasimone

Pod tytułem “Heaven in Hell” kryje się nowy polski film romantyczny od Tomasza Mandesa – twórcy “365 dni”. W rolach głównych same głośne nazwiska – Sebastian Fabijański, Magdalena Boczarska, wreszcie Simone Susinna, który niedawno debiutował jako aktor w głośnych “365 dniach 2”. Znamy datę premiery “Heaven in Hell” w kinach.

Heaven in Hell Data premiery filmu z Simone’em Susinną

W prace nad “Heaven in Hell” zaangażowane jest studio Ekipa Sp. z o.o., które pracowało już przy niesławnych “365 dniach”. Z kolei dystrybucją nowego filmowego romansu zajmie się Monolith. Będzie to historia miłości, która “nie powinna się zdarzyć”. Film opowie o uczuciu, jakie połączyło Olgę (Magdalena Boczarska) i młodszego od niej o całe piętnaście lat Maksa (Simone Susinna).

Ona jest kobietą sukcesu, on – młodzieńcem, który nie ma żadnych obowiązków. Ona ma dorosłą córkę, a on skupia się wyłącznie na dobrej zabawie. Ten romans okaże się źródłem wielkiej satysfakcji i zmieni priorytety obojga kochanków, lecz od początku naznaczony będzie piętnem. Tomasz Mandes jest też producentem; wyprodukował film wraz z Ewą Lewandowską.

W obsadzie, poza Boczarską i Susinną, znajdują się także: wiązany obecnie z licznymi kontrowersjami Sebastian Fabijański, Janusz Chabior, Katarzyna Kwiatkowska, Katarzyna Sawczuk, Monika Fronczek i Borys Jaźnicki. “Heaven in Hell” zaliczy swoją premierę kinową w Polsce już 11 listopada 2022. Ma ona zostać poprzedzona uroczystą premierą w Multikinie Złote Tarasy.

Simone Susinna, który gra w “Heaven in Hell” główną rolę męską, to włoski aktor i model pochodzący z miejscowości Lineri. Ma dwadzieścia osiem lat i debiutował jako Nacho w tegorocznym romansie “365 dni: Ten dzień”. Na Instagramie obserwowany jest przez prawie 2 mln użytkowników. Gwiazdor przyznał niedawno, że Polska stała się jego drugim domem po premierze “365 dni 2”. Film zyskał sporą widownię na Netfliksie i przyniósł aktorowi międzynarodową sławę.

Previous Article
Czarne lustro 6 Josh Hartnett

Josh Hartnett i Aaron Paul w obsadzie 6. sezonu "Black Mirror"

Next Article
Najlepsze filmy z Tomem Cruisem

Top 5: Najlepsze role w karierze Toma Cruise'a

Related Posts
Filmy sportowe, które trzeba znać
Więcej

Filmy sportowe, które trzeba znać

Przygotowaliśmy 3 propozycje filmów, które absolutnie każdy fan zmagań sportowych powinien zobaczyć. Różne historie łączy zacięta rywalizacja, mocne…
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share