Mickey Rourke i Mena Suvari w obsadzie filmu akcji “Hunt Club”

Hunt Club Mickey Rourke
Hunt Club Mickey Rourke w obsadzie zabójczego filmu akcji / Foto: Wikimedia Comm.

Mickey Rourke (“Zapaśnik”, “9 1/2 tygodnia”) i Mena Suvari (“American Pie”, “American Beauty”) zagrają w filmie akcji “Hunt Club”. Aktorzy wynegocjowali główne role i pojawią się przed kamerą u boku Caspera Van Diena. Co wiemy o filmie?

Hunt Club Mickey Rourke u boku Meny Suvari w zabójczym filmie akcji

Film “Hunt Club” zapowiadany jest jako połączenie kina sensacyjnego, survivalowego oraz klasycznego kina zemsty. Bohaterami będą członkowie męskiej ekipy zajmującej się w wolnych chwilach polowaniem. Zapraszają oni grupę kobiet na swoją prywatną wyspę. Tutaj będą one musiały wystartować w niebezpiecznej grzej – mogą wygrać 100 tys. dolarów, jeśli przetrwają rozgrywkę. Jest ona jednak brutalna: szybko okaże się, że na kobiety urządzono (tak, dobrze zgadujecie) polowanie. Szarmanccy panowie okazują się kimś zupełnie innym, niż zakładały bohaterki. One same jednak też nie są zupełnie niewinne i nie poddadzą się bez zaciętej walki.

Wygląda na to, że Mena Suvari zagra w filmie jedną ze ściganych uczestniczek “gry”, a Mickey Rourke będzie organizatorem polowania. W filmie gra też Casper Van Dien, co jest o tyle ciekawe, że niedawno wspominaliśmy o thrillerze “The Most Dangerous Game” z jego udziałem. Film ma niemal identyczną fabułę; oba tytuły nawiązują do klasycznego dreszczowca z 1932 roku w reżyserii Irvinga Pichela i Ernesta Schoedsacka. W Polsce jest on znany jako “Hrabia Zarow”.

Obsadę filmu akcji zasilają też Jeremy London, Jessica Belkin, Maya Stojan i Will Peltz. Materiały kręcone są w stanie Missisipi. Scenarzystami “Hunt Club” są David Lipper i John F. Saunders, za reżyserię odpowiada Elizabeth Blake-Thomas (“Maybe I’m Fine”).

Menę Suvari widzieliśmy niedawno w innym thrillerze, pt. “Paradise Cove”, u boku Todda Grinnella, a już niebawem premierę zaliczy dramat biograficzny “Reagan” z jej udziałem (Dennis Quaid gra tu prezydenta Ronalda Reagana). Mickey Rourke pojawił się ostatnio w takich filmach sensacyjnych jak “Commando: Ostatnia misja”, “Section Eight” czy “WarHunt. Demony wojny”.

Previous Article
Clerks - Sprzedawcy 3

"Clerks - Sprzedawcy 3": zwiastun nowego filmu Kevina Smitha z Affleckiem i Gellar

Next Article
Bracia Duffer

Twórcy "Stranger Things" mają w planach szereg projektów dla Netfliksa

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share