Mickey Rourke gwiazdą wojennego horroru “Warhunt” (ZWIASTUN)

Warhunt zwiastun
Warhunt zwiastun / Foto Prime: Saban, Forma Pro, RNG Entertainment, Berkeley Media Group

Mickey Rourke wystąpił w horrorze o tematyce wojennej, “Warhunt”. Obraz wyreżyserował pochodzący z Włoch Mauro Borrelli, który na swoim koncie ma m.in. film akcji “Zanosi się na burzę” z Wesleyem Snipesem. Studio Saban udostępniło oficjalny zwiastun.

Warhunt Zwiastun nowego filmu grozy. W obsadzie Mickey Rourke

Akcja filmu toczy się w 1945 roku, kiedy grupa żołnierzy rozbija się samolotem w niemieckim lesie. Ekipa napotyka na swojej drodze zwłoki osób, którym usunięto organy wewnętrzne. Na innych martwych ciałach widoczne są starożytne symbole. Kompasy wojskowych przestają działać, a w leśnej głuszy zaczyna dochodzić do zjawisk paranormalnych.

Po premierze zwiastuna “Warhunt” został porównany do innego horroru wojennego, “Operacji Overlord” – filmu o alianckiej operacji militarnej, nazistowskich eksperymentach i… zombie. Obsadzie “Warhunt” przewodzi Mickey Rourke – nominowany do Oscara za dramat psychologiczny “Zapaśnik”. Twarz przykrywa mu charakterystyczna opaska na oko. Na ekranie towarzyszą mu m.in. Jackson Rathbone, Robert Knepper, Josh Burdett, Alex Mills, Polina Pushkareva i Fredrik Wagner.

Film kręcony był na Łotwie, m.in. w Rydze. Zdjęcia ukończono w kwietniu 2020 roku i od tego czasu “Warhunt” czekał na wyznaczoną datę premiery. Widowisko grozy ukaże się już 21 stycznia 2022 w USA – trafi do kin oraz na platformy streamingowe. Dystrybucją zajmie się studio Saban.

Mauro Borrelli jest reżyserem i scenarzystą. Pracował też jako ilustrator i artysta konceptualny przy takich hollywoodzkich hitach, jak “Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi”, “Nienawistna ósemka”, “Captain America: Pierwsze starcie” czy “Piraci z Karaibów: Na krańcu świata”.

Warhunt Zwiastun – wideo

Previous Article
The Woman in the House Across the Street from the Girl in the Window zwiastun

Kristen Bell gwiazdą serialu Netfliksa o niemożliwym do zapamiętania tytule

Next Article
Strays Will Ferrell

Will Ferrell w obsadzie komedii "Strays". Zagra... mściwego psa

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share