“Oszukać przeznaczenie 6”: twórcy obiecują, że “zmienią formułę” serii

Oszukać przeznaczenie 6
Oszukać przeznaczenie 6 – nowe wieści w sprawie filmu / Foto: Kadr z horroru “Oszukać przeznaczenie 2” (2003; New Line Cinema, Zide/Perry Prod.)

Na początku roku informowaliśmy, że Jon Watts – twórca “Spider-Mana: Bez drogi do domu” – został wybrany na producenta “Oszukać przeznaczenie 6”. Słynny horrorowy cykl powraca z nową odsłoną, która zadebiutuje na platformie HBO Max (prawdopodobnie w 2023 roku). Mamy dla Was nowe, zaskakujące doniesienia na temat filmu.

Oszukać przeznaczenie 6 – Jeffrey Reddick ma nowe wieści na temat filmu

W serii “Oszukać przeznaczenie” osoby, które cudem uniknęły śmierci w katastrofie, przekonują się, że nie powinny czuć się zbyt bezpiecznie – okazuje się, że Śmierć nadal na nich poluje. Cykl zarobił ponad 665 mln USD na całym świecie.

Jeffrey Reddick jest twórcą serii “Final Destination”. Napisał scenariusz do części pierwszej, a potem wyprodukował wykonawczo część drugą. Później przygotował też skrypt do “Dnia żywych trupów” (2008) i wyreżyserował swoją pierwszą fabułę “Good Samaritan” (lub “Don’t Look Back”) w 2020 roku. Niedawno Reddick udzielił wywiadu portalowi “Dread Central”. Pytany o “Oszukać przeznaczenie 6”, opowiedział trochę o koncepcie filmu i “regułach” serii:

— Mogę zdradzić, że to nie będzie kolejny film, gdzie grupka ludzi oszukuje Śmierć, a potem wpada w jej sidła. Do każdej poprzedniej odsłony serii dodawaliśmy pewien aspekt, który trochę ją zmieniał. Nadchodząca część będzie prawdziwym filmem z serii “Oszukać przeznaczenie”, ale nie będzie podążała za formułą, którą opracowaliśmy dotąd. Scenariusz uważam za ekscytujący, ale nie mogę wam o nim opowiedzieć.

Co dokładnie oznacza zmiana “formuły” – tego dowiemy się w ciągu następnych miesięcy. Premiera w przed końcem roku wydaje się niemożliwa, bo film wciąż znajduje się na etapie preprodukcji. Prawdopodobna jest natomiast premiera w 2023.

Jon Watts jest producentem “Final Destination 6”, a za scenariusz odpowiadają Lori Evans Tayor i Guy Busick – który pracował przy styczniowym “Krzyku” i znajduje się też na “pokładzie” “Krzyku 6”. Obraz powstanie przy współpracy HBO Max ze studiem New Line Cinema. Inne stanowiska producenckie zajmują Craig Perry, Dianne McGunigle i Sheila Hanahan Taylor.

Watts powiedział dziennikarzom “Variety”: “Ja i Dianne jesteśmy wielkimi fanami serii ‘Oszukać przeznaczenie’. Praca z ekipą z New Line Cinema będzie dla nas czymś ekscytującym, będzie czystą frajdą.”

Previous Article
The Winchesters Data premiery

Znamy datę premiery "The Winchesters" - prequela "Nie z tego świata"

Next Article
Bilet do raju Zwiastun

WIDEO: George Clooney i Julia Roberts w komedii romantycznej "Bilet do raju"

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share