Jon Watts, twórca “Spider-Mana”, wyprodukuje “Oszukać przeznaczenie 6” dla HBO Max

Oszukać przeznaczenie 6 HBO Max przygotuje kolejną odsłonę słynnej serii horrorów. Producentem został Jon Watts, twórca Spider-Mana: Bez drogi do domu.
Oszukać przeznaczenie 6 HBO
Oszukać przeznaczenie 6 HBO szykuje kolejną część słynnej serii / Foto Prime: New Line Cinema, Zide/Perry Prod., Hard Eight

Seria “Oszukać przeznaczenie” od dłuższego czasu pozostaje uśpiona – ostatnia jej odsłona ukazała się ponad dekadę temu. Może się to zmienić w ciągu najbliższych miesięcy. Jon Watts, reżyser przebojowego “Spider-Mana: Bez drogi do domu”, został bowiem producentem nowej części cyklu, która powstanie dla HBO Max.

Oszukać przeznaczenie 6 HBO szykuje nową odsłonę kultowej serii

Portal “Variety” donosi, że Jon Watts będzie odpowiedzialny za powstanie filmu “Oszukać przeznaczenie 6”, który będzie nadchodzącą premierą platformy streamingowej HBO Max. W realizację zostanie zaangażowane również studio New Line Cinema, które przygotowało poprzednie części serii. Stanowiska producenckie obejmą też Dianne McGunigle (żona Wattsa), Craig Perry i Sheila Hanahan Taylor.

Scenarzystką filmu jest Lori Evans Taylor, mająca doświadczenie w pracy telewizyjnej. Jej skrypt do thrillera “Bed Rest” w przeszłości znalazł się na tak zwanej Czarnej Liście – czyli w notowaniu najlepszych niewyprodukowanych skryptów w Hollywood. Daje to nadzieję, że fabularzystka wniesie pewien powiew świeżości do serii “Oszukać przeznaczenie”. Drugi ze scenarzystów to Guy Busick – autor fabuły do nowego “Krzyku”.

Watts powiedział dziennikarzom “Variety”: “Ja i Dianne jesteśmy wielkimi fanami serii ‘Oszukać przeznaczenie’. Praca z ekipą z New Line Cinema będzie dla nas czymś ekscytującym, będzie czystą frajdą.”

W serii “Oszukać przeznaczenie” osoby, które cudem uniknęły śmierci katastrofie, przekonują się, że nie powinny czuć się zbyt bezpiecznie – okazuje się, że Śmierć nadal na nich poluje. Cykl zarobił ponad 665 mln USD na całym świecie.

Previous Article
The Plot Mahershala Ali

Mahershala Ali jako wypalony artystycznie pisarz w nowym serialu "The Plot"

Next Article
Reboot Serial

Judy Greer gwiazdą serialu "Reboot" od twórcy "Współczesnej rodziny"

Related Posts
Total
0
Share