Chris Hemsworth pochwalił się… bujną, rudą brodą. Zdjęcia z “Furiosy”

Furiosa Chris Hemsworth
Furiosa Chris Hemsworth na zdjęciach z planu / Foto: twitter.com/cravemedia_

Chris Hemsworth otrzymał angaż do roli antagonistycznej w filmie “Furiosa” George’a Millera. Wiemy o tym już od pewnego czasu, a dziś do sieci wypłynęły pierwsze fotosy, które są tego dowodem. Co powiecie na Hemswortha w długich włosach i z rudą brodą okalającą mu twarz?

Furiosa Chris Hemsworth na pierwszych zdjęciach z planu filmowego

Internauci nie dowierzają. Niektórzy twierdzą, że Hemsworth w ogóle nie przypomina siebie, inni mówią o pomyłce i podkreślają, że aktor ze zdjęć “nie może” być ich ulubieńcem. Są też tacy, którzy porównują go do… Johna Travolty. Jedno jest pewne: charakteryzatorzy wykonali kawał dobrej roboty. Przekonajcie się, czy bohater Hemswortha faktycznie jest nie do poznania.

Zdjęcia do “Furiosy” realizowane są w Australii od początku czerwca. Jest to prequel filmu “Mad Max: Na drodze gniewu”, poznamy w nim młodsze lata tytułowej bohaterki (Imperator Furiosy, którą gra Anya Taylor-Joy). Chris Hemsworth pojawi się w filmie jako jeden z głównych antybohaterów, niejaki Dementus.

Obraz reżyseruje “weteran” serii, George Miller, a film współfinansowany jest przez przedsiębiorstwo Village Roadshow. Dystrybucją zajmie się studio Warner Bros. Pictures. W filmie, poza Hemsworthem i Taylor-Joy, grają m.in. Tom Burke, Angus Sampson i Nathan Jones.

Dla fanów 38-letniego Australijczyka mamy dobre wieści. Widowisko “Thor: Miłość i grom” w reżyserii Taiki Waititiego – z udziałem Hemswortha – będzie miało premierę w najbliższy piątek, 8 lipca.

Previous Article
Apokawixa Zwiastun

WIDEO: "Apokawixa" - pierwszy polski horror o zombie

Next Article
Kevin Can F**k Himself Sezon 2

"Kevin Can F**k Himself" - zapowiedź wideo 2. sezonu, data premiery

Related Posts
Filmy sportowe, które trzeba znać
Więcej

Filmy sportowe, które trzeba znać

Przygotowaliśmy 3 propozycje filmów, które absolutnie każdy fan zmagań sportowych powinien zobaczyć. Różne historie łączy zacięta rywalizacja, mocne…
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share