“Kevin Can F**k Himself” – zapowiedź wideo 2. sezonu, data premiery

Kevin Can F**k Himself Sezon 2
Kevin Can F**k Himself Sezon 2. – zapowiedź wideo, data premiery / Foto: AMC

Mamy dla Was krótką zapowiedź wideo serialu “Kevin Can F**k Himself”, wraz z datą premiery. Produkcja z udziałem gwiazdy “Schitt’s Creek”, Annie Murphy, wraca z drugim sezonem już 22 sierpnia.

Kevin Can F**k Himself Sezon 2. – zapowiedź wideo, data premiery

“Kevin Can F**k Himself” to serial z pogranicza komedii i dramatu, który doczekał się też emisji w Polsce – został udostępniony w naszym kraju na platformie Amazon Prime Video. W USA odcinkowa produkcja pokazywana jest przez AMC oraz AMC+. Serial ma nietypową formułę – w połowie przedstawiony jest jako sitcom, choć w pewnym momencie widzowie odkrywają, że wszystkie zabawne zdarzenia to ułuda, a życie głównej bohaterki bywa wręcz koszmarne.

Annie Murphy występuje tu jako Allison Devine-McRoberts – żona najgorszego męża świata. Tytułowy Kevin to bowiem niechluj, egoista i wyzyskiwacz, które wykorzystuje małżonkę niemal na każdym kroku, nie dając nic od siebie. Jest nieczuły, pozbawiony taktu i empatii, próbuje zgrywać “śmieszka”, choć Allison widzi w nim potwora – zresztą słusznie.

Po zaskakującym finale pierwszego sezonu z ubiegłego roku serial powraca z kolejnymi odcinkami. Ich premiera na AMC odbędzie się 22 sierpnia, a w Polsce zapewne niedługo później – na razie nie znamy konkretnej daty. Tytuł polski serialu to “Chrzanić Kevina”. Zobaczcie krótką zapowiedź wideo serii drugiej.

Obsadę serialu “Kevin Can F**k Himself”, poza Murphy, zasilają też: Mary Hollis Inboden, Eric Petersen, Brian Howe, Raymond Lee, Alex Bonifer, Jamie Denbo i Sean Clements. W serwisie Rotten Tomatoes pierwszy sezon serialu utrzymuje wynik 82 proc. pozytywnych recenzji (oceną wyciągnięto z sześćdziesięciu opinii krytyków).

AMC zapowiedziało, że 2. sezon “Kevin Can F**k Himself” będzie tym ostatnim i zakończy serial.

Previous Article
Furiosa Chris Hemsworth

Chris Hemsworth pochwalił się... bujną, rudą brodą. Zdjęcia z "Furiosy"

Next Article
HBO Max

HBO Max nie będzie dłużej produkować polskich seriali

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share