“Kevin Can F**k Himself” – zapowiedź wideo 2. sezonu, data premiery

Kevin Can F**k Himself Sezon 2
Kevin Can F**k Himself Sezon 2. – zapowiedź wideo, data premiery / Foto: AMC

Mamy dla Was krótką zapowiedź wideo serialu “Kevin Can F**k Himself”, wraz z datą premiery. Produkcja z udziałem gwiazdy “Schitt’s Creek”, Annie Murphy, wraca z drugim sezonem już 22 sierpnia.

Kevin Can F**k Himself Sezon 2. – zapowiedź wideo, data premiery

“Kevin Can F**k Himself” to serial z pogranicza komedii i dramatu, który doczekał się też emisji w Polsce – został udostępniony w naszym kraju na platformie Amazon Prime Video. W USA odcinkowa produkcja pokazywana jest przez AMC oraz AMC+. Serial ma nietypową formułę – w połowie przedstawiony jest jako sitcom, choć w pewnym momencie widzowie odkrywają, że wszystkie zabawne zdarzenia to ułuda, a życie głównej bohaterki bywa wręcz koszmarne.

Annie Murphy występuje tu jako Allison Devine-McRoberts – żona najgorszego męża świata. Tytułowy Kevin to bowiem niechluj, egoista i wyzyskiwacz, które wykorzystuje małżonkę niemal na każdym kroku, nie dając nic od siebie. Jest nieczuły, pozbawiony taktu i empatii, próbuje zgrywać “śmieszka”, choć Allison widzi w nim potwora – zresztą słusznie.

Po zaskakującym finale pierwszego sezonu z ubiegłego roku serial powraca z kolejnymi odcinkami. Ich premiera na AMC odbędzie się 22 sierpnia, a w Polsce zapewne niedługo później – na razie nie znamy konkretnej daty. Tytuł polski serialu to “Chrzanić Kevina”. Zobaczcie krótką zapowiedź wideo serii drugiej.

Obsadę serialu “Kevin Can F**k Himself”, poza Murphy, zasilają też: Mary Hollis Inboden, Eric Petersen, Brian Howe, Raymond Lee, Alex Bonifer, Jamie Denbo i Sean Clements. W serwisie Rotten Tomatoes pierwszy sezon serialu utrzymuje wynik 82 proc. pozytywnych recenzji (oceną wyciągnięto z sześćdziesięciu opinii krytyków).

AMC zapowiedziało, że 2. sezon “Kevin Can F**k Himself” będzie tym ostatnim i zakończy serial.

Previous Article
Furiosa Chris Hemsworth

Chris Hemsworth pochwalił się... bujną, rudą brodą. Zdjęcia z "Furiosy"

Next Article
HBO Max

HBO Max nie będzie dłużej produkować polskich seriali

Related Posts
Total
0
Share