Piotr Adamczyk zagrał w dreszczowcu “Wrobiony”. Znamy datę premiery w kinach

Wrobiony Piotr Adamczyk
Wrobiony – Piotr Adamczyk na zdjęciu z nadchodzącego thrillera / Foto: Kino Świat – materiały nadesłane

W sieci ukazał się opis fabuły filmu kryminalnego “Wrobiony”, w którym rolę przodującą odegrał Piotr Adamczyk (świeżo po występie w marvelowskim serialu “Hawkeye”). Obraz, za którego reżyserię odpowiada Piotr Śmigasiewicz, ukaże się w kinach latem tego roku. Kiedy dokładnie? Kto jeszcze w nim zagrał?

Wrobiony Piotr Adamczyk zagrał w thrillerze o poszukiwaniach bezcennego obrazu

Film “Wrobiony” będzie miał swoją premierę już 19 sierpnia 2022. Zdjęcia do tego emocjonującego thrillera powstawały w Berlinie, Wrocławiu oraz włoskim Porto Ercole – nadmorskim miasteczku w Toskanii. Poniżej oficjalny opis fabuły, udostępniony przez dystrybutora (Kino Świat):

— Zagadkowa śmierć, zaginione XVII-wieczne arcydzieło i intryga z wielkimi pieniędzmi w tle. Dominik (Piotr Adamczyk), wybitny badacz historii sztuki z Uniwersytetu Wrocławskiego, wyrusza do malowniczego Porto Ercole by na miejscu zebrać materiał naukowy na temat ostatnich lat życia Caravaggia. Na miejscu okazuje się, że tuż przed jego przyjazdem, w mieście dochodzi do nagłej śmierci innego pasjonata twórczości barokowego artysty. Zmarły ojciec Tornatore poświęcił życie poszukiwaniu dzieł malarza i wierzył, że uda mu się odnaleźć bezcenny obraz “Maria Magdalena w ekstazie”, którego los od wieków pozostawał nieznany.

Zapiski ojca Tornatore przez przypadek trafiają w ręce Dominika, który z pomocą nowopoznanego duchownego ojca Paolo (Luca Calvani) postanawia kontynuować poszukiwania zaginionego obrazu. Ekscytująca początkowo przygoda zmienia swoje niewinne oblicze, gdy okazuje się, że na tropie unikalnego płótna jest również włoska mafia, a działaniom poszukiwaczy zaczyna przyglądać się policja oraz tajemnicza piękność, Sylvia (Alessandra Mastronardi). Dominik zostaje uwikłany w niebezpieczne śledztwo, które ujawnia kulisy międzynarodowej intrygi. Walcząc z czasem i z potężnymi przeciwnikami próbuje rozwikłać skrywaną przez wieki tajemnicę obrazu.

Zobaczcie Piotra Adamczyka na pierwszym oficjalnym zdjęciu z filmu “Wrobiony”:

Wrobiony Piotr Adamczyk

Reżyser “Wrobionego”, Piotr Śmigasiewicz, niedawno pracował przy serialu “The Problem Solver” (źródło: IMDb). Obsadę thrillera z Adamczykiem zasilają dodatkowo: Daniel Olbrychski, Paulina Holtz, Alessandra Mastronardi, Torsten Voges, Gedeon Burkhard i Luca Calvani (znany z filmu “Zakochani w Rzymie”).

Źródło: Kino Świat – materiały nadesłane

Previous Article
Wakacyjne horrory

Top 10: Najlepsze horrory o tematyce wakacyjnej

Next Article
Watcher Recenzja

„Watcher” – recenzja voyeurystycznego thrillera z Maiką Monroe i akcją osadzoną w Bukareszcie

Related Posts
Filmy sportowe, które trzeba znać
Więcej

Filmy sportowe, które trzeba znać

Przygotowaliśmy 3 propozycje filmów, które absolutnie każdy fan zmagań sportowych powinien zobaczyć. Różne historie łączy zacięta rywalizacja, mocne…
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share