Piotr Adamczyk wystąpił w serialu Marvela “Hawkeye”. Pojawił się na disnejowskiej premierze w Kalifornii

Hawkeye Piotr Adamczyk – polski aktor wystąpił w serialu Marvela. Pojawił się na uroczystej premierze w Los Angeles i udzielił wywiadu serwisowi “Variety”.
Hawkeye Piotr Adamczyk
Piotr Adamczyk w obsadzie serialu Hawkeye. Co wiemy o jego roli? / Foto Prime Movies: instagram.com/piotradamczykactor

Piotr Adamczyk konsekwentnie rozwija się jako aktor za granicą. Niedawno pojawił się w serialu Apple TV+ “For All Mankind” (jako inżynier sowiecki, Siergiej Nikułow), a także wziął udział w pracy przy projekcie Marvela. Mowa o superbohaterskim serialu “Hawkeye”.

Hawkeye Piotr Adamczyk złoczyńcą w serialu Marvela

“Hawkeye” to serial, którego głównym bohaterem będzie postać o tym samym pseudonimie (pol. Sokole Oko). W przeszłości pojawił się on m.in. w filmie o Avengersach. Rola przypadła u udziale Jeremy’emu Rennerowi. Kogo zagrał Piotr Adamczyk?

Polski aktor występuje w serialu Marvel Studios i Disneya jako jeden ze złoczyńców – szczegóły roli są na razie owiane tajemnicą. W bazie filmowej IMDb można znaleźć informacje, że Adamczyk pojawia się w sześciu odcinkach “Hawkeye”, a jego bohater nosi swojskie imię Tomas. W serialu pojawiają się też Florence Pugh, Vera Farmiga i Linda Cardellini.

W Los Angeles odbyła się uroczysta premiera “Hawkeye”, na którą zaproszono także Piotra Adamczyka. 49-latek gościł na czerwonym dywanie i pozował do zdjęć z pozostałymi członkami obsady. Udzielił też wywiadu dziennikarce serwisu “Variety”, która zapytała go, którą postać z kanonu MCU chciałby spotkać na swojej drodze. Wybór padł na Ant-Mana w wykonaniu Paula Rudda.

Premiera “Hawkeye” w USA – na platformie Disney+ – odbędzie się 24 listopada.

Adamski zagrał też w serialu politycznym “Madam Secretary” z Téą Leoni (w dwóch odcinkach) oraz w serialu “Imię róży” z Rupertem Everettem (osiem odcinków).

Hawkeye Piotr Adamczyk – premiera serialu w Los Angeles

Previous Article
Wyjdź za mnie zwiastun

Jennifer Lopez, Owen Wilson, Maluma. Zwiastun muzycznej komedii romantycznej "Wyjdź za mnie"

Next Article
Zaułek koszmarów zwiastun

Zwiastun dreszczowca "Zaułek koszmarów", a w nim Bradley Cooper i Cate Blanchett

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share