Reklama

Piotr Adamczyk wystąpił w serialu Marvela “Hawkeye”. Pojawił się na disnejowskiej premierze w Kalifornii

Hawkeye Piotr Adamczyk – polski aktor wystąpił w serialu Marvela. Pojawił się na uroczystej premierze w Los Angeles i udzielił wywiadu serwisowi “Variety”.
Hawkeye Piotr Adamczyk
Piotr Adamczyk w obsadzie serialu Hawkeye. Co wiemy o jego roli? / Foto Prime Movies: instagram.com/piotradamczykactor

Piotr Adamczyk konsekwentnie rozwija się jako aktor za granicą. Niedawno pojawił się w serialu Apple TV+ “For All Mankind” (jako inżynier sowiecki, Siergiej Nikułow), a także wziął udział w pracy przy projekcie Marvela. Mowa o superbohaterskim serialu “Hawkeye”.

Hawkeye Piotr Adamczyk złoczyńcą w serialu Marvela

“Hawkeye” to serial, którego głównym bohaterem będzie postać o tym samym pseudonimie (pol. Sokole Oko). W przeszłości pojawił się on m.in. w filmie o Avengersach. Rola przypadła u udziale Jeremy’emu Rennerowi. Kogo zagrał Piotr Adamczyk?

Polski aktor występuje w serialu Marvel Studios i Disneya jako jeden ze złoczyńców – szczegóły roli są na razie owiane tajemnicą. W bazie filmowej IMDb można znaleźć informacje, że Adamczyk pojawia się w sześciu odcinkach “Hawkeye”, a jego bohater nosi swojskie imię Tomas. W serialu pojawiają się też Florence Pugh, Vera Farmiga i Linda Cardellini.

W Los Angeles odbyła się uroczysta premiera “Hawkeye”, na którą zaproszono także Piotra Adamczyka. 49-latek gościł na czerwonym dywanie i pozował do zdjęć z pozostałymi członkami obsady. Udzielił też wywiadu dziennikarce serwisu “Variety”, która zapytała go, którą postać z kanonu MCU chciałby spotkać na swojej drodze. Wybór padł na Ant-Mana w wykonaniu Paula Rudda.

Premiera “Hawkeye” w USA – na platformie Disney+ – odbędzie się 24 listopada.

Adamski zagrał też w serialu politycznym “Madam Secretary” z Téą Leoni (w dwóch odcinkach) oraz w serialu “Imię róży” z Rupertem Everettem (osiem odcinków).

Hawkeye Piotr Adamczyk – premiera serialu w Los Angeles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Previous Article
Wyjdź za mnie zwiastun

Jennifer Lopez, Owen Wilson, Maluma. Zwiastun muzycznej komedii romantycznej "Wyjdź za mnie"

Next Article
Zaułek koszmarów zwiastun

Zwiastun dreszczowca "Zaułek koszmarów", a w nim Bradley Cooper i Cate Blanchett

Related Posts
Total
1
Share