“Thor: Miłość i grom” – nowy zwiastun telewizyjny tuż przed premierą

Thor: Miłość i grom Zwiastun
Thor: Miłość i grom Zwiastun telewizyjny / Foto: Marvel, Walt Disney Studios Motion Pictures

Na kilka dni przed premierą Marvel zaprezentował nowy, prawdopodobnie już finałowy zwiastun telewizyjny filmu “Thor: Miłość i grom”. W Polsce superbohaterskie widowisko z udziałem Chrisa Hemswortha wejdzie na ekrany kin 6 lipca 2022.

Thor: Miłość i grom Zwiastun telewizyjny. Premiera już za kilka dni

“Thor: Miłość i grom” zaczyna się w momencie, w którym tytułowy bohater próbuje odnaleźć w sobie pokłady ciszy i spokoju. To może się jednak nie udać – niejaki Rzeźnik Bóstw chce bowiem wybić wszystkich podobnych Thorowi superbohaterów o boskich mocach. By do tego nie dopuścić, Thor wzywa do pomocy ekipę swoich kolegów i koleżanek o nadludzkich mocach – między innymi Korga czy byłą ukochaną, Jane. Okazuje się, że świetnie opanowała ona zdolność do walki… wielki młotem. Tak – takim, jak jego własny.

Gwiazdorską obsadę marvelowskiej superprodukcji, poza Hemsworthem, zasilają dodatkowo: Russell Crowe, Chris Pratt, Dave Bautista, Natalie Portman, Melissa McCarthy, Christian Bale, Tessa Thompson, Jaimie Alexander, Karen Gillan, Matt Damon, Sam Neill, Luke Hemsworth, Sean Gunn, Jeff Goldblum, Vin Diesel, Bradley Cooper, Simon Russell Beale i Taika Waititi.

Najnowszą produkcję o przygodach heroicznego Thora wielu miłośników serii traktuje bardzo sentymentalnie. Fani MCU obawiają się bowiem, że “Miłość i grom” będzie ostatnim filmem, w którym zobaczymy Chrisa Hemswortha jako potężnego superbohatera. Sam gwiazdor powiedział zresztą w jednym z ostatnich wywiadów: “Ostatnia marvelowska produkcja, w której pracach uczestniczyłem, to ‘Miłość i grom’ i być może to będzie ostatni film Marvela z moim udziałem, sam nie wiem. To było szalone, naprawdę zabawne przeżycie – wszystkie filmy Taiki Waititiego takie są. Grałem Thora przez blisko dekadę. Przy każdym filmie miałem kupę śmiechu, tym razem nie było inaczej.”

Czytaj też: “Samiec Alfa” – recenzja nowej polskiej komedii. Męskie pranie mózgu w filmie z Trojanem i Elerykiem

Previous Article
Zombi 3 Zwiastun

WIDEO: Zwiastun młodzieżowego musicalu od Disney+, "Zombi 3"

Next Article
Top Gun: Maverick Wyniki finansowe

Brawa dla pilotów! "Top Gun: Maverick" zarobił ponad 1 mld dolarów w kinach

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share