Zwiastun filmu bokserskiego “Prizefighter”. Russell Crowe w nowej produkcji Prime Video

Prizefighter Zwiastun
Prizefighter Zwiastun filmu Amazon Prime Video / Foto: Hardman, Camelot

Już za parę miesięcy na platformie Amazon Prime Video zadebiutuje film “Prizefighter: The Life of Jem Belcher”. Sportowe widowisko w reżyserii Daniela Grahama na pewno przyciągnie przed ekrany całą masę widzów – fanów Russella Crowe’a, który występuje w jednej z ról przodujących. Zobaczcie pierwszy oficjalny zwiastun.

Prizefighter Zwiastun filmu sportowego z Russellem Crowe’em

W sieci ukazał się trailer nadchodzącej premiery Prime Video. “Prizefighter” ukaże się w serwisie VOD latem tego roku (dokładna data jest na razie nieznana). Akcja filmu toczy się w dziewiętnastowiecznej Anglii, w czasach, gdy rozwijał się trend boksu na gołe pięści (w ang. puglism). Sport ten uważano za ulubioną rozrywkę królów. Utalentowany młody pięściarz, James “Jem” Belcher, próbuje zostać mistrzem kraju w swojej dyscyplinie.

W pierwszej scenie zwiastuna poznajemy młodego chłopca, który podziwia swojego dziadka (Russell Crowe), gdy ten tłucze się na gołe pięści. Młodzieniec wie tylko jedno – w przyszłości musi pójść w ślady dziadka. Następnie akcja przenosi się do roku 1800, a Jem, jako sportowiec, ma już całkiem pokaźną grupę fanów. Bill Warr (Ray Winstone) zwraca się do Jema, mówiąc: “Musisz być silniejszy i lepiej doświadczony niż inni wojownicy”. Winstone gra w filmie postać mentora tytułowego bohatera.

Jem Belcher to postać rzeczywista. Mężczyzna zaczął karierę zawodowca już jako siedemnastolatek i wielokrotnie dowodził, że jest niepokonany (zwyciężając w walkach między innymi z Paddingtonem Tomem Jonesem czy Jackiem Bartholomewem). Blisko osiemdziesiąt lat po swojej śmierci został włączony do Międzynarodowej Bokserskiej Galerii Sław.

W filmie Belchera gra Matt Hookings, który jest też scenarzystą, a Russell Crowe pojawia się jako postać imieniem Jack Slack. Obsadę “Prizefightera” zasilają też: Bill Moseley (“Dom tysiąca trupów”), Steven Berkoff (“Rambo II”), Marton Csokas, Jodhi May, Julian Glover, Lucy Martin i Glen Fox.

Gdzie jeszcze zobaczymy Russella Crowe’a w najbliższym czasie? Laureat Oscara wystąpił między innymi jako Zeus w widowiskowym “Thorze: Miłości i gromie”. Jeszcze przed końcem 2022 roku premierę powinny zanotować trzy filmy z Crowe’em: “The Georgetown Project”, “Poker Face” i “The Greatest Beer Run Ever”.

Previous Article
Zołza Małgorzata Kożuchowska

Małgorzata Kożuchowska to niezła "Zołza". Data premiery i zdjęcie z filmu

Next Article
Bruce Campbell jako Hades

Bruce Campbell jako Hades w nowym filmie o Herkulesie?

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share