Jennifer Tilly i Gina Gershon na nowym zdjęciu z planu serialowego “Chucky’ego”

Chucky Jennifer Tilly
Chucky Jennifer Tilly i Gina Gershon razem na planie serialu (zdjęcie poniżej) / Foto: Universal Pictures, David Kirschner Prod.

Serial o Laleczce Chucky przedłużony został na 2. sezon, a prace nad kolejnymi odcinkami trwają w najlepsze. Uczestniczy w nich między innymi Jennifer Tilly, która w poprzednich odsłonach serii kilkukrotnie wcielała się w zjawiskową (i zabójczą) Tiffany Valentine. Zobaczcie nowe zdjęcie z planu serialu.

Chucky Jennifer Tilly i Gina Gershon znów ze sobą kręcą

Na Instagramie Jennifer Tilly pojawił się post o treści: “Późnowieczorne prace na planie”. Dołączono do niego fotografię. Przedstawia ona zabójcze trio: samą Tilly, reżysera i producenta telewizyjnego Dona Manciniego, a także aktorkę Ginę Gershon. Gershon jest nowym “nabytkiem” na planie serialu; gwiazda podpisała niedawno kontrakt na występ w drugim sezonie “Chucky’ego”.

Dla fanów Tilly to prawdziwe święto. Najbardziej cenioną pozycją w dorobku aktorki jest bowiem dramat kryminalny “Brudne pieniądze” w reżyserii sióstr Wachowskich. Tilly i Gershon zagrały w tym filmie lesbijską parę uwikłaną w nieczyste interesy i mafijne porachunki. Obie artystki za swoje kreacje były nominowane do nagrody Saturna, a także do statuetki Złotego Popcornu za najlepszy filmowy pocałunek. Wygląda na to, że Tilly i Gershon znów wylądują razem w pościeli, tym razem w serialu “Chucky”.

Zdjęcie na Instagramie przedstawia bowiem całą trójkę w łóżkowej scenerii. Fotografię wykonano, kierując telefon na zawieszone nad łóżkiem lustro. Jest to oczywiste odwołanie do filmu “Narzeczona laleczki Chucky” z 1998 roku, w którym znalazła się scena zabójstwa w pokoju hotelowym (ofiary zostały uśmiercone przez odłamy rozbitego, sufitowego lustra). To właśnie w “Narzeczonej…” po raz pierwszy przedstawiono postać Tiffany Valentine.

Na zdjęciu można zauważyć, że Don Mancini nosi koszulkę z wizerunkiem Tilly i Gershon z “Brudnych pieniędzy”. Materiały do serialu kręcone są w Toronto.

Kto jeszcze dołączył do obsady 2. sezonu “Chucky’ego” poza Giną Gershon? Obsadę zasilili niedawno Lara Jean Chorostecki, Meg Tilly i Joe Pantoliano. Co ciekawe ostatni z wymienionych także grał w “Brudnych pieniądzach”, a Meg jest siostrą Jennifer Tilly. Premiera nowych odcinków serialu o Laleczce Chucky odbędzie się jesienią tego roku.

Źródło: instagram.com/jennifertilly

Previous Article
Sharp Stick Zwiastun

Zwiastun "Sharp Stick": Jon Bernthal w filmie reżyserowanym przez Lenę Dunham

Next Article
Bogusław Linda

70. urodziny Bogusława Lindy - idola pokolenia lat 90., wiecznego buntownika oraz sojusznika osób LGBTQ

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share