Gwiazda “Hannibala” w obsadzie 2. sezonu serialu “Chucky”

Lara Jean Chorostecki
Lara Jean Chorostecki dołącza do obsady serialu Chucky / Foto: Wikimedia Comm.

Lara Jean Chorostecki, która przez dwa lata grała postać Fredricki “Freddie” Lounds w serialu NBC “Hannibal”, otrzymała angaż do kolejnej roli telewizyjnej. Gwiazda znów zmierzy się z postacią ikonicznego mordercy – tym razem jednak dużo… niższego. Aktorka polsko-szkockiego pochodzenia wystąpi w serialu “Chucky”, który nadawany jest przez USA Network/Syfy.

Lara Jean Chorostecki w serialu o najniższym seryjnym mordercy świata horroru

Co ciekawe showrunnerem “Chucky’ego” jest Don Mancini, który był też jednym z producentów “Hannibala” (nadawanego w latach 2013–2015). Portal “Deadline Hollywood” nie ujawnia szczegółów dotyczących kreacji Lary Jean Chorostecki. Dowiadujemy się, że te nie mogą zostać odkryte, bo nie zdradzono jeszcze miejsca akcji 2. sezonu “Chucky’ego”. To wyraźny sygnał, że wydarzenia ekranowe przeniosą się z Hackensack w stanie New Jersey do innego miasta.

Wiadomo, że w drugiej serii “Chucky’ego” ponownie zobaczymy Jennifer Tilly jako niezrównoważoną Tiffany Valentine i Fionę Dourif jako nieszczęsną Nicę Pierce – od lat prześladowaną przez maniakalnego, tytułowego antybohatera. Brad Dourif, jak zawsze, wraca w roli głosowej jako Charles Lee Ray. Zackary Arthur powtórzy rolę głównego protagonisty – nastoletniego Jake’a Wheelera, Björgvin Arnarson zagra jego chłopaka Devona Evansa, a Alyvia Alyn Lind pojawi się jako Lexy Cross – postać, która w toku pierwszego sezonu przeszła diametralną metamorfozę i z archetypu “wrednej dziewczyny” stała się pomocną, dobrą przyjaciółką.

Niedawno informowano, że w 2. sezonie “Chucky’ego” wystąpi też Devon Sawa, chociaż – SPOILER! – jego postać została uśmiercona w pierwszej puli odcinków. Gwiazdor (pamiętny z roli Aleksa Browninga w “Oszukać przeznaczenie”) ma zagrać zupełnie nowego bohatera. Obsadę zasilą też Alex Vincent, Christine Elise i Barbara Alyn Woods.

W pierwszym sezonie serialu w ręce Jake’a przypadkiem trafia tytułowa zabawka – chłopak nie wie, że w jej ciele uwięziona jest dusza sadystycznego mordercy, Charlesa Lee Raya. Jake kupuje lalkę na wyprzedaży garażowej i zabiera ją do domu. W okolicy zaczyna dochodzić do straszliwych zbrodni. Serial zdobył bardzo dobre recenzje krytyków i był nominowany do dwóch nagród: Critics Choice Super Award (najlepsza produkcja grozy) oraz GLAAD (wybitny nowy serial).

Lara Jean Chorostecki wystąpiła też w filmach “Zaraźliwi” (2012), “Młot” (2019) i “Zaułek koszmarów” (2021) oraz w serialach “Designated Survivor”, “Stróż prawa”, “Camelot”.

Previous Article
Joker 2 musical

"Joker 2" okaże się... musicalem? Gaga w jednej z ról?

Next Article
Stranger Things Sezon 4

"Stranger Things": druga połowa sezonu 4. na nowych zdjęciach

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share