Sebastian “Zimowy Żołnierz” Stan wystąpi w thrillerze psychologicznym od A24

A Different Man Sebastian Stan
A Different Man Sebastian Stan dołącza do obsady filmu wytwórni A24 / Foto: Wikimedia Commons

Sebastian Stan – znany m.in. jako Zimowy Żołnierz alias Bucky Barnes z filmów i seriali Marvela – wystąpi w nowym projekcie wytwórni A24. Obraz zatytułowany “A Different Man” będzie thrillerem psychologicznym w stylu nagrodzonego Złotą Palmą “Personal Shopper” Oliviera Assayasa.

A Different Man Sebastian Stan w obsadzie thrillera od studia A24

Sebastian Stan wystąpi w “A Different Man” w roli przodującej. Bohaterem dreszczowca będzie Edward – wieczny outsider, który planuje rozpocząć życie na nowo, zupełnie “od zera”. Mężczyzna bierze udział w operacji rekonstrukcji twarzy i wierzy, że może żyć jako kompletnie nowy człowiek. Jednocześnie powstaje spektakl sceniczny, który oparty jest na wydarzeniach z jego “poprzedniego” życia. Edward popada w obsesję na punkcie aktora, który ma go zagrać.

Film wyreżyseruje Aaron Schimberg, twórca niezależnego dramatu “Uwięzieni” (2018); jest on również autorem scenariusza. Producentami thrillera będą Christine Vachon (“Daleko od nieba”, “Carol”), Vanessa McDonnell, Jason Reif i Gabriel Mayers, a Sebastian Stan zajmie stanowisko producenta wykonawczego. W obsadzie znajdują się obecnie także Renate Reinsve (gwiazda oscarowego “Najgorszego człowieka na świecie”) oraz Adam Pearson (znany z pamiętnej kreacji Zdeformowanego Mężczyzny w dreszczowcu sci-fi “Pod skórą”).

“A Different Man” znajduje się obecnie na etapie preprodukcji. Za realizację projektu odpowiedzialne będą wytwórnie Grand Motel i Killer Films. Prace na planie sfinansuje studio A24. Do wcześniejszych thrillerów psychologicznych tej wziętej wytwórni należą m.in.: “Wróg” (2013; w roli głównej Jake Gyllenhaal), “Zło we mnie” (2015), “Climax” (2018) czy “Zabicie świętego jelenia” (2017; w obsadzie Colin Farrell).

Czytaj też: “X” w reżyserii Ti Westa – recenzja nowego slashera od studia A24. Ambitny, transgresyjny horror

Sebastiana Stana widzieliśmy niedawno w serialu “Pam i Tommy”, gdzie grał Tommy’ego Lee – byłego ukochanego Pameli Anderson. Odcinkowa produkcja dostępna jest w katalogu serwisu Disney+, który od połowy czerwca działa w Polsce.

Previous Article
Na wschód od Edenu Florence Pugh

Florence Pugh wystąpi w serialowej adaptacji "Na wschód od Edenu"

Next Article
American Horror Stories Sezon 2

"American Horror Stories" - plakat sezonu 2. Kiedy premiera?

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share