Nicole Kidman gwiazdą hitchcockowskiego thrillera “Holland, Michigan”

Holland Michigan Nicole Kidman
Holland, Michigan – Nicole Kidman w obsadzie filmu / Foto: Wikimedia Comm.

Dopiero widzieliśmy ją w zapierającym dech w piersi widowisku “Wiking”, a już przymierza się do roli w kolejnym intrygującym projekcie. Nicole Kidman pojawi się w roli przodującej w filmie “Holland, Michigan”, który ma być inspirowany dziełami Alfreda Hitchcocka.

Holland Michigan Nicole Kidman dołącza do obsady nowego dreszczowca

Film powstanie dzięki wytwórni Amazon Studios, a Nicole Kidman zagra w nim rolę główną, będąc jednocześnie jego producentką. Miejscem akcji hitchcockowskiego thrillera będą Środkowo-Zachodnie Stany Zjednoczone. Bohaterami będą mieszkańcy małego miasteczka kryjący straszliwe sekrety – na nieszczęście dla nich wypłyną one na powierzchnię. Scenariusz “Holland, Michigan” przygotował Andrew Sodroski, który wcześniej pracował między innymi przy serialu “Manhunt: Śmiertelna rozgrywka”.

Skrypt Sodroskiego trafił w 2013 roku na tak zwaną Czarną Listę najlepszych niezrealizowanych fabuł.

Z projektem wiązane jest na razie tylko jedno aktorskie imię, ale powinno ono dobrze “sprzedać” film. Nicole Kidman to w końcu jedna z najlepszych i najbardziej cenionych gwiazd swojego pokolenia. Współproducentem “Holland, Michigan” będzie Per Saari. Duet pracował razem przy serialowych “Wielkich kłamstewkach”, kryminale “Anatomia strachu” czy dramacie “Między światami”.

Reżyserką “Holland, Michigan” będzie Mimi Cave. Na początku roku o Cave zrobiło się głośno za sprawą jej multigatunkowego dzieła “Fresh”, które mieszało horror z thrillerem i… elementami komedii romantycznej. Film z udziałem Daisy Edgar-Jones i Sebastiana Stana opowiadał o koszmarach, jakie wiążą się z randkowaniem we współczesnym świecie.

Na razie nie wiadomo, kiedy ukaże się thriller “Holland, Michigan”. Nie potwierdzono też, kiedy rozpoczną się prace na planie zdjęciowym.

Previous Article
Hot Seat Zwiastun

WIDEO: Mel Gibson w zwiastunie filmu akcji "Hot Seat"

Next Article
Ben Stiller w Polsce

Ben Stiller wspiera Ukraińców podczas wojny. Aktor właśnie przebywa w Polsce

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share