“Wiking” Roberta Eggersa – plakaty z wizerunkami postaci, pierwsze opinie

Wiking Pierwsze recenzje
Wiking Pierwsze recenzje; plakaty z bohaterami / Foto Prime: Regency Enterprises, Perfect World, Focus Features, Universal

22 kwietnia na ekranach kin zadebiutuje epickie widowisko w reżyserii Roberta Eggersa – “Wiking”. Twórca doskonale ocenionego art-horroru “Lighthouse” przygotował jedno z najbardziej ekscytujących widowisk roku – wiemy o tym, bo na to wskazują pierwsze recenzje. Jednocześnie w sieci pojawiły się plakaty z wizerunkami postaci z filmu.

Wiking Pierwsze recenzje są bardzo obiecujące. “Arcydzieło”, “brutalnie realistyczny film”

Film zebrał jak dotąd pozytywne recenzje. Portal “The Daily Dead” chwali Eggersa za zdolności reżyserskie, “Wikinga” nazywając “arcydziełem”. “Film jest brutalny, nieustraszony, zuchwały. Jest epickim dziełem, jakich dziś się już nie widuje” – czytamy w poście Heather Wixson.

Z kolei współpracująca z serwisem “Collider” Maggie Lovitt uznała, że “Wiking” to najlepszy, jak dotąd, projekt Eggersa. Recenzentka chwaliła “Wikinga” za “olśniewające zdjęcia”, które dobrze współgrają ze scenariuszem oraz umiejętnie oddaną esencję nordyckich mitów. Film nazwała brutalnie realistycznym.

Fandango uważa, że “od krwawego widowiska nie da się odwrócić wzroku”, a Brandon Davis z serwisu ComicBook.com szczególnie ciepło ocenił kreację Alexandra Skarsgårda, obsadzonego w roli głównej (i tytułowej). Na stronie “Flickering Myth” film nazwano “dzikim, pierwotnym i trzewnym”, a o Eggersie wspomniano: “nadal zadziwia swoich widzów”. Wygląda na to, że “Wiking” spodoba się także oglądającym w kinach – nie tylko krytykom.

Promocyjne plakaty z filmu przedstawiają następujących aktorów: Willem Dafoe pojawia się jako Głupiec Heimir, Alexander Skarsgård – jako Amleth, Nicole Kidman – jako Królowa Gudrún, Bjork – jako Słowiańska Wiedźma, Anya Taylor-Joy – jako Olga, Ethan Hawke – jako Król Aurvandil. W obsadzie znajdują się ponadto Claes Bang, Hafþór Júlíus Björnsson, Kate Dickie i Ralph Ineson.

Scena z filmu “Wiking”:

Previous Article
Creed III Jonathan Majors

Michael B. Jordan i Jonathan Majors na planie "Creeda III". W filmie pojawi się syn Mr.-a T?

Next Article
Rozdzielenie Sezon 2

Powstanie 2. sezon serialu "Rozdzielenie" z Christopherem Walkenem

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share