Trwają prace nad 2. sezonem “Chucky’ego”. Pojawił się pierwszy plakat

Chucky Sezon 2
Chucky Sezon 2. – pierwszy plakat / Foto Foto Prime Movies: SYFY, USA Network

Serial “Chucky”, emitowany przez stacje Syfy i USA Network, okazał się jednym z największych telewizyjnych hitów roku. Na pewno był wielkim odkryciem – okazało się, że kontynuacja hitowej serii o zabójczej lalce wciąż może zaskoczyć widzów. Trwają intensywne prace nad 2. sezonem.

Chucky Sezon 2. – zobacz plakat z nadchodzącej serii

“Chucky” zakończył swoją emisję 30 listopada, po ośmiu odcinkach. Na szczęście chodzi o emisję pierwszego sezonu. Druga seria została zamówiona przed listopadowym finałem. Serial jest bowiem hitem. Serwis “Screen Rant” donosi, że “Chucky” zaliczył najlepszą premierę spośród wszystkich produkcji telewizji kablowej w całym 2021 roku. Został też pozytywnie oceniony przez krytyków i zdobył nominacje do dwóch nagród: Critics Choice Super Award (najlepszy serial grozy) oraz GLAAD (wybitny nowy serial).

Na twitterowym profilu Dona Manciniego – twórcy serialu, jak i samej postaci Chucky’ego – pojawił się post, który może zaintrygować fanów. To prosty plakat z tytułem serialu oraz “dwójką” w tle (symbolizującą nowy sezon). W tle widzimy twarz głównego antybohatera; całość utrzymano w kolorze krwistej czerwieni – oczywiście nieprzypadkowo. Sezon 2. “Chucky’ego” będzie miał premierę w tym roku, prawdopodobnie jesienią. Dokładna data nie została dotąd podana.

Czytaj też: Jennifer Tilly o swojej roli w serialu “Chucky”. “Świecę dekoltem i zabijam ludzi – mam ubaw po pachy”

W serialu w ręce nastoletniego Jake’a Wheelera (Zackary Arthur) przypadkiem trafia tytułowa zabawka – chłopak nie wie, że w jej ciele uwięziona jest dusza sadystycznego mordercy, Charlesa Lee Raya. Jake kupuje lalkę na wyprzedaży garażowej i zabiera ją do domu. W okolicy zaczyna dochodzić do straszliwych zbrodni.

W obsadzie serialu znajdują się m.in. Brad Dourif, Alyvia Alyn Lind, Björgvin Arnarson i Fiona Dourif.

Previous Article
Saturday Night Live

Wzruszający hołd dla Ukrainy w ostatnim odcinku "Saturday Night Live"

Next Article
Leonard Nimoy

7. rocznica śmierci Leonarda Nimoya. Aktora uhonorował m.in. William Shatner

Related Posts
Total
0
Share