Już jest – pierwszy zwiastun filmu “The Munsters” Roba Zombiego

The Munsters Zwiastun
The Munsters Zwiastun filmu (teaser) / Foto: “Bloody Disgusting”, Universal 1440 Entertainment

Mamy to: pierwszy zwiastun – a właściwie teaser – filmu “The Munsters” Roba Zombiego ukazał się w sieci, na kanale “Bloody Disgusting” w serwisie YouTube. To może oznaczać tylko jedno: długo wyczekiwana produkcja zadebiutuje na ekranach jeszcze w tym roku. Wypatrujcie daty premiery!

The Munsters Zwiastun filmu Roba Zombiego

Pierwszy oficjalny materiał wideo z filmu “The Munsters” przedstawia nam troje głównych, tytułowych bohaterów. Teaser ma formę sceny otwierającej telewizyjny sitcom, bo oryginalnie Rodzinę Potwornickich poznali widzowie stacji CBS. Kolejno ukazani zostają: Herman, który rozbija drzwi własnymi rękoma, wchodząc do domu, jego stylowa żona Lily oraz jej ojciec – fajtłapowaty Dziadek Potwornicki.

Początek teasera zaprezentowano w czerni i bieli, znów w odwołaniu do oryginalnego serialu, ale pod koniec widzimy trio w kolorze i nieco uwspółcześnionym ujęciu. Rodzina przesiaduje bez słowa na zakurzonej kanapie; nagle Dziadek Potwornicki zadaje podstawowe pytanie: “co teraz?” Teraz fani Roba Zombiego mogą już tylko czekać na premierę jego nowego projektu. Coś nam mówi, że nastąpi ona za niedługo.

Główny bohater “The Munsters” to “potwór” o wyglądzie Frankensteina, a jego żona Lily jest nieumarłą wampirzycą o gotyckiej aparycji. W filmie tytułowi bohaterowie przybywają do Stanów Zjednoczonych prosto z Transylwanii i zamieszkują na pozornie idyllicznych przedmieściach. Wciąż nie ma stuprocentowej pewności, gdzie ukaże się film – prawdopodobnie na platformie VOD Peacock, choć niektóre portale wspominają też serwis Netflix.

W rozmowie z “Entertainment Weekly” Rob Zombie powiedział:

— Wiedziałem, że gdybym zarządzał, aby film powstał w czerni i bieli, nie mielibyśmy teraz o czym gadać. Projekt po prostu by nie powstał – gwarantuję. Zadbałem, żeby kolory w “The Munsters” były hiperrealne. Na planie zauważyłem, że ucharakteryzowani aktorzy wyglądają jak ożywione postacie z kreskówek. Emanowali kolorami. Pomyślałem, że całemu filmowi trzeba nadać taki blask.

W obsadzie znajdują się Sheri Moon Zombie, Jeff Daniel Phillips, Daniel Roebuck, Richard Brake, Cassandra “Elvira” Peterson, Sylvester McCoy, Jorge Garcia, Catherine Schell i Dee Wallace.

Previous Article
Strażnicy Galaktyki 3 Maria Bakalova

"Strażnicy Galaktyki 3": córka Borata na pokładzie

Next Article
Julia Garner jako Madonna

Julia Garner otrzymała angaż do roli Madonny. Film reżyseruje sama piosenkarka

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share