Już jest – pierwszy zwiastun filmu “The Munsters” Roba Zombiego

The Munsters Zwiastun
The Munsters Zwiastun filmu (teaser) / Foto: “Bloody Disgusting”, Universal 1440 Entertainment

Mamy to: pierwszy zwiastun – a właściwie teaser – filmu “The Munsters” Roba Zombiego ukazał się w sieci, na kanale “Bloody Disgusting” w serwisie YouTube. To może oznaczać tylko jedno: długo wyczekiwana produkcja zadebiutuje na ekranach jeszcze w tym roku. Wypatrujcie daty premiery!

The Munsters Zwiastun filmu Roba Zombiego

Pierwszy oficjalny materiał wideo z filmu “The Munsters” przedstawia nam troje głównych, tytułowych bohaterów. Teaser ma formę sceny otwierającej telewizyjny sitcom, bo oryginalnie Rodzinę Potwornickich poznali widzowie stacji CBS. Kolejno ukazani zostają: Herman, który rozbija drzwi własnymi rękoma, wchodząc do domu, jego stylowa żona Lily oraz jej ojciec – fajtłapowaty Dziadek Potwornicki.

Początek teasera zaprezentowano w czerni i bieli, znów w odwołaniu do oryginalnego serialu, ale pod koniec widzimy trio w kolorze i nieco uwspółcześnionym ujęciu. Rodzina przesiaduje bez słowa na zakurzonej kanapie; nagle Dziadek Potwornicki zadaje podstawowe pytanie: “co teraz?” Teraz fani Roba Zombiego mogą już tylko czekać na premierę jego nowego projektu. Coś nam mówi, że nastąpi ona za niedługo.

Główny bohater “The Munsters” to “potwór” o wyglądzie Frankensteina, a jego żona Lily jest nieumarłą wampirzycą o gotyckiej aparycji. W filmie tytułowi bohaterowie przybywają do Stanów Zjednoczonych prosto z Transylwanii i zamieszkują na pozornie idyllicznych przedmieściach. Wciąż nie ma stuprocentowej pewności, gdzie ukaże się film – prawdopodobnie na platformie VOD Peacock, choć niektóre portale wspominają też serwis Netflix.

W rozmowie z “Entertainment Weekly” Rob Zombie powiedział:

— Wiedziałem, że gdybym zarządzał, aby film powstał w czerni i bieli, nie mielibyśmy teraz o czym gadać. Projekt po prostu by nie powstał – gwarantuję. Zadbałem, żeby kolory w “The Munsters” były hiperrealne. Na planie zauważyłem, że ucharakteryzowani aktorzy wyglądają jak ożywione postacie z kreskówek. Emanowali kolorami. Pomyślałem, że całemu filmowi trzeba nadać taki blask.

W obsadzie znajdują się Sheri Moon Zombie, Jeff Daniel Phillips, Daniel Roebuck, Richard Brake, Cassandra “Elvira” Peterson, Sylvester McCoy, Jorge Garcia, Catherine Schell i Dee Wallace.

Previous Article
Strażnicy Galaktyki 3 Maria Bakalova

"Strażnicy Galaktyki 3": córka Borata na pokładzie

Next Article
Julia Garner jako Madonna

Julia Garner otrzymała angaż do roli Madonny. Film reżyseruje sama piosenkarka

Related Posts
Total
0
Share