Herman Potwornicki w pełnej krasie – nowe zdjęcie z filmu “The Munsters” Zombiego

The Munsters Jeff Daniel Phillips
The Munsters Jeff Daniel Phillips na nowym zdjęciu z filmu / Foto: instagram.com/robzombieofficial

Mamy dla Was nowe materiały promocyjne z filmu “The Munsters” Roba Zombiego – w tym spojrzenie na postać Hermana Potwornickiego, który inspirowany jest Potworem Frankensteina. Kontrowersyjny reżyser i muzyk wrzucił zdjęcia na swój profil w serwisie Instagram, by podsycić zainteresowanie fanów. “The Munsters” ukaże się jeszcze w 2022 roku.

The Munsters Jeff Daniel Phillips jako Herman Potwornicki na nowym zdjęciu

Hermana gra w filmie Jeff Daniel Phillips, który często współpracuje z Robem Zombiem (“31”, “Halloween II”, “The Lords of Salem”). Reżyser opublikował post z poradnikiem, jak samemu stworzyć charakteryzację Hermana Munstera (a więc przede wszystkim wysokie, wydatne i kwadratowe czoło). Zamieścił też promocyjne zdjęcie Phillipsa w przebraniu upiornego bohatera. To najlepsze spojrzenie na Hermana, jakie dotąd dostaliśmy.

W komentarzu pod wpisem na Instagramie Phillips przyznał, że już jako dziecko był wielkim fanem serialu o Potwornickich i czuje się dumny ze swojej pracy przy nadchodzącym reboocie.

Żonę Hermana – Lily Potwornicką – gra Sheri Moon Zombie (prywatnie życiowa partnerka reżysera). Kobieta jest nieumarłą wampirzycą o gotyckiej aparycji. W obsadzie znajdują się również Cassandra “Elvira” Peterson, Daniel Roebuck, Richard Brake, Jorge Garcia i Dee Wallace. Według niepotwierdzonych plotek Evan Rachel Wood może pojawić się w filmie jako siostrzenica Lily, Marilyn, a Jacob Tremblay może zagrać Eddie’ego Munstera.

Na Instagramie Zombie ujawnił też nazwiska dwóch nowych aktorów, którzy wystąpią w filmie – to Roderick Hill i Mark Griffith. Panowie zagrają pracowników domu pogrzebowego niejakiego Gatemana (Jeremy Wheeler).

Film najprawdopodobniej ukaże się jeszcze w tym roku. Zaliczy premierę streamingową – albo na platformie Peacock, albo na Netfliksie. Wówczas obraz miałby szansę pojawić się w Polsce (Peacock nie jest dostępny w naszym kraju). W filmie tytułowi bohaterowie przybywają do Stanów Zjednoczonych prosto z Transylwanii i zamieszkują na pozornie idyllicznych przedmieściach.

Źródlo: instagram.com/robzombieofficial

Previous Article
Człowiek kontra pszczoła Zwiastun

"Człowiek kontra pszczoła" - zwiastun serialu Netfliksa z Rowanem Atkinsonem

Next Article
Miranda's Victim Abigail Breslin

Abigail Breslin w dramacie obyczajowym o Patricii Weir

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share