Serial “Wednesday” Tima Burtona – zobacz pierwszy zwiastun

Wednesday Zwiastun
Wednesday Zwiastun (teaser) / Foto: Netflix

Trochę to trwało, ale oto jest – pierwszy, bardzo krótki zwiastun serialu “Wednesday” ukazał się w sieci. Przypomnijmy: będzie to odcinkowa produkcja na kanwie komiksów o Rodzinie Addamsów. Na stanowisku reżysera zasiadł Tim Burton, a rolę główną zagrała Jenna Ortega (gwiazda nowego “Krzyku”).

Wednesday Zwiastun serialu Netflixa z Jenną Ortegą

“Wednesday” to produkcja oryginalna platformy Netflix. Krótka zapowiedź wideo pojawiła się na oficjalnym kanale giganta streamingowego w serwisie YouTube. Czterdziestosekundowy teaser nareszcie przedstawia nam bohaterkę tytułową – widzimy Jennę Ortegę w charakterystycznym, ponurym stroju, z miną zmarlaka i w niepodrabialnym uczesaniu (ciasno związane warkocze, grzywka na całym czole). Pod koniec zwiastuna na ramieniu Wednesday zasiada Rączka.

Pod teaserem nie brakuje pozytywnych komentarzy i większość kierowana jest w stronę Ortegi. Oto kilka z nich:

  • Jestem niesamowicie podekscytowana. Jenna Ortega miażdży każdą swoją rolę! Czekam.
  • Jenna Ortega absolutnie wpisuje się w vibe i wygląd Wednesday Addams. Nie mogę się doczekać.
  • Fakt, że przy serialu pracowali Jenna Ortega, Tim Burton i Christina Ricci mnie rozbraja.
  • Jenna Ortega radzi sobie z każdą rolą, w jakiej ją widziałem. Tu na pewno też wypadnie świetnie. Jestem pewny, że w przyszłości wywalczy Oscara.

Odcinkowa produkcja ukaże się na platformie VOD jesienią tego roku. Dokładnej daty Netflix na razie nie ujawnił. Serial opowie o Wednesday Addams, która właśnie zaczyna naukę w college’u – Nevermore Academy. Dziewczyna rozwiązuje uczelniane tajemnice dzięki zdolnościom parapsychicznym. Jeden z sekretów dotyczy jej własnej rodziny. Jenna Ortega znana jest m.in. z innego serialu Netfliksa, “Ty”, a także z tegorocznych horrorów “Krzyk” oraz “X”.

Serial wyreżyserował wirtuoz kina, Tim Burton (“Jeździec bez głowy”, “Sok z żuka”). W obsadzie znajdują się Catherine Zeta Jones, Thora Birch, Luis Guzmán, Jamie McShane i Christina Ricci (która grała młodszą Wednesday w filmach z początku lat dziewięćdziesiątych).

Previous Article
Krzyk 6 Neve Campbell

Neve Campbell nie wróci jako Sidney Prescott w "Krzyku 6". Poszło o gażę

Next Article
All of Us Are Dead Sezon 2

Koreański serial o ataku zombie, "All of Us Are Dead", przedłużony na 2. sezon

Related Posts
Total
0
Share