Koreański serial o ataku zombie, “All of Us Are Dead”, przedłużony na 2. sezon

All of Us Are Dead Sezon 2
All of Us Are Dead Sezon 2. oficjalnie potwierdzony / Foto: Netflix

Po olbrzymim sukcesie “Squid Game” kolejna koreańska produkcja Netfliksa – “All of Us Are Dead” – nie mogła minąć się z sukcesem. Serial o ataku żywych trupów okazał się wielkim przebojem dla platformy streamingowej i nikogo nie powinien dziwić fakt, że podjęto decyzję o powstaniu 2. sezonu hitu.

All of Us Are Dead Sezon 2. oficjalnie potwierdzony przez Netfliksa

Na netfliksowym wydarzeniu o nazwie Geeked Week ujawniono, że “All of Us Are Dead” otrzymał oficjalnie zielone światło na realizację 2. sezonu. Przypomnijmy, o czym opowiada koreańska produkcja. W serialu budynek szkoły średniej zostaje strefą zero dla epidemii groźnego wirusa, który przemienia ludzi w łaknące krwi zombie. Uwięzieni w liceum nastolatkowe muszą walczyć o przetrwanie, ale też o drogę ucieczki ze szkolnego piekła. Inaczej mogą zostać pogryzieni i w konsekwencji sami staną się żywymi trupami.

Seria pierwsza zakończyła się cliffhangerem i sporą ilością niedomkniętych wątków – decyzja o kontynuacji jest więc uzasadniona i logiczna. Serial był hitem Netfliksa na początku 2022 roku. Przez dwa tygodnie od premiery “All of Us Are Dead” utrzymywało się na liście Top 10 najchętniej oglądanych seriali w ponad dziewięćdziesięciu krajach. W ciągu pierwszych dziesięciu dni od wydania “All of Us Are Dead” było oglądane łącznie przez 361 mln godzin. Obecnie “AoUAD” utrzymuje tytuł drugiego najpopularniejszego serialu z Korei Południowej tuż po “Squid Game”.

Twórcami serialu są Lee JQ, Chun Sung-il i Kim Nam-su. W obsadzie znajdują się między innymi Park Ji-hu, Yoon Chan-young, Park Solomon oraz Cho Yi-hyun. Pierwsza z aktorek powiedziała w niedawnym wywiadzie:

– Nie spodziewałam się, że serial okaże się takim przebojem. Jestem bardzo zadowolona z tego faktu i wdzięczna wszystkim, którzy nas oglądają. To wspaniałe, bo cała nasza ekipa – aktorzy, ekipa realizacyjna – włożyła całe swoje serce i całą duszę w powstanie serialu. Warto było się napracować.

Ponoć scenariusz 2. sezonu “All of Us Are Dead” został już napisany.

Previous Article
Wednesday Zwiastun

Serial "Wednesday" Tima Burtona - zobacz pierwszy zwiastun

Next Article
Orły 2022 Zwycięzcy

Orły 2022 rozdane. Triumfują "Aida" i "Powrót do tamtych dni"

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share