Jung Ho-yeon może jeszcze powrócić w “Squid Game” – garść informacji na temat sezonu 2.

Squid Game Jung Ho-yeon
Squid Game Jung Ho-yeon w obsadzie 2. sezonu? / Foto Prime Movies: Netflix – materiały prasowe

Twórca serialu “Squid Game”, Hwang Dong-hyuk, zapowiedział, że chce powstania 2. sezonu i jest gotowy do dalszej pracy. Prawdopodobnie w nowych odcinkach zobaczymy aktorkę z serii pierwszej – Jung Ho-yeon.

Squid Game Jung Ho-yeon powróci w 2. sezonie serialu Netflixa?

W jednym z ostatnich wywiadów Hwang Dong-hyuk zdawkowo odniósł się do sezonu 2. “Squid Game”. Powiedział, że trwają rozmowy na temat fabuły, a fani serialu powinni przygotować się na nadejście “nowych gier”. Pierwsza seria opowiadała o grupie osób wywodzących się z różnych warstw społecznych, które startują w wyjątkowej, ale też niebezpiecznej rozgrywce. Do wygrania był majątek: ponad 45 mld KRW. Serial trafił na listę najchętniej oglądanych produkcji Netfliksa w większości krajów dookoła świata

W 2. sezonie “Squid Game” najprawdopodobniej zobaczymy aktorkę Jung Ho-yeon, która grała postać Kang Sae-byeok. 27-letnia Koreanka raczej nie zagra już swojej bohaterki, ale może powrócić jako… jej siostra. Możliwe jest wprowadzenie do scenariusza bliźniaczki Kang Sae-byeok, o innym kolorze włosów i odrobinę zmienionych rysach twarzy (metodą charakteryzacji).

Choć sezon 2. “Squid Game” jest pewny, to nie koniec dobrych wieści dla fanów serialu. W grudniu w sieci pojawiły się pogłoski, że miłośnicy serialu mogą spodziewać się nadejścia również serii trzeciej.

Previous Article
Sukienka na HBO Max

Nowość w ofercie HBO Max: nominowany do Oscara, polski film "Sukienka"

Next Article
Ashton Kutcher i Mila Kunis

Ashton Kutcher i Mila Kunis zorganizowali zbiórkę na rzecz Ukraińców. Zebrali ponad 30 mln USD

Related Posts
Total
0
Share