Jung Ho-yeon może jeszcze powrócić w “Squid Game” – garść informacji na temat sezonu 2.

Squid Game Jung Ho-yeon
Squid Game Jung Ho-yeon w obsadzie 2. sezonu? / Foto Prime Movies: Netflix – materiały prasowe

Twórca serialu “Squid Game”, Hwang Dong-hyuk, zapowiedział, że chce powstania 2. sezonu i jest gotowy do dalszej pracy. Prawdopodobnie w nowych odcinkach zobaczymy aktorkę z serii pierwszej – Jung Ho-yeon.

Squid Game Jung Ho-yeon powróci w 2. sezonie serialu Netflixa?

W jednym z ostatnich wywiadów Hwang Dong-hyuk zdawkowo odniósł się do sezonu 2. “Squid Game”. Powiedział, że trwają rozmowy na temat fabuły, a fani serialu powinni przygotować się na nadejście “nowych gier”. Pierwsza seria opowiadała o grupie osób wywodzących się z różnych warstw społecznych, które startują w wyjątkowej, ale też niebezpiecznej rozgrywce. Do wygrania był majątek: ponad 45 mld KRW. Serial trafił na listę najchętniej oglądanych produkcji Netfliksa w większości krajów dookoła świata

W 2. sezonie “Squid Game” najprawdopodobniej zobaczymy aktorkę Jung Ho-yeon, która grała postać Kang Sae-byeok. 27-letnia Koreanka raczej nie zagra już swojej bohaterki, ale może powrócić jako… jej siostra. Możliwe jest wprowadzenie do scenariusza bliźniaczki Kang Sae-byeok, o innym kolorze włosów i odrobinę zmienionych rysach twarzy (metodą charakteryzacji).

Choć sezon 2. “Squid Game” jest pewny, to nie koniec dobrych wieści dla fanów serialu. W grudniu w sieci pojawiły się pogłoski, że miłośnicy serialu mogą spodziewać się nadejścia również serii trzeciej.

Previous Article
Sukienka na HBO Max

Nowość w ofercie HBO Max: nominowany do Oscara, polski film "Sukienka"

Next Article
Ashton Kutcher i Mila Kunis

Ashton Kutcher i Mila Kunis zorganizowali zbiórkę na rzecz Ukraińców. Zebrali ponad 30 mln USD

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share