“El Dragón: Powrót wojownika” – sezon 3.: możliwa data premiery

El Dragón: Powrót wojownika Sezon 3
El Dragón: Powrót wojownika Sezon 3. – czy powstanie?/ Foto: Netflix, Televisa, Univision

Czy “El Dragón: Powrót wojownika” doczeka się 3. sezonu? Serial, który w Polsce pokazywany jest na Netfliksie, opowiada o mężczyźnie, który ma kierować rodzinnym kartelem – Sebastián Rulli występuje tu jako tytułowy bohater, Miguel Garza. W sieci pojawiły się informacje o rzekomej premierze 3. serii “El Dragón”, szykowanej jeszcze na ten rok. Na ile są one prawdziwe?

El Dragón: Powrót wojownika Sezon 3. – czy są szanse, że powstanie?

W serialu “El Dragón” Miguel Garza przeżywa wiele ekstremalnych przygód: mierzy się z brutalnymi, rosyjskimi kartelami narkotykowymi czy włoską mafią, zostaje porwany przez mafię kolumbijską i jest torturowany dla informacji w tajnym obozie.

Serial “El Dragón: Powrót wojownika” nieoficjalnie okrzyknięty został mianem meksykańskiej odpowiedzi na “Breaking Bad”. Oba seriale nie są dla siebie synonimiczne, ale faktycznie sporo je łączy. Amerykański klasyk współczesnej telewizji to jedna z najpopularniejszych odcinkowych produkcji o handlu narkotykami, a “El Dragón” podawany jest jako sztandarowy przykład latynoamerykańskiej “narco-telenoweli”. Serial zyskał pozytywne recenzje i obecnie utrzymuje ocenę w postaci 6,8/10 punktów w serwisie IMDb.

W poprzednim sezonie serialu Miguel odkrył, że jego dziadek cierpi na chorobę Alzheimera, a Lamberto zaczął zachęcać bohatera do osiągnięcia porozumienia z firmą i uznał, że ten powinien zdecydować, czy będzie nią kierował czy nie.

Obecnie nie wiadomo jeszcze do końca, czy powstanie 3. sezon “El Dragón: Powrotu wojownika”. Nie odniosła się do tego ani stacji Univision, ani wytwórni Televisa, ani Netflix – który nabył prawa do światowej dystrybucji meksykańskiego hitu. Serial wciąż dostępny jest w Polsce; po premierze w naszym kraju zdobył całkiem pokaźną widownię.

“El Dragón”, po premierze pierwszego sezonu na Netfliksie, trafił do czołowej dziesiątki najczęściej streamowanych programów w Meksyku. Zainteresowanie fanów powinno dać impuls twórcom do nakręcenia 3. sezonu. Poprzednie serie zrealizowano za jednym “zamachem”, w okresie od listopada 2018 do lipca 2019 roku. Serial nie był przedłużany na drugą serię; od razu uwierzono w jego sukces, produkując wystarczająco dużo materiału, by wystarczył na dwie pule odcinków. Tych “El Dragón” liczy osiemdziesiąt dwa.

Jeśli twórcy uznają, że mają nowe, ciekawe historie do opowiedzenia, a Netflix da serialowi zielone światło na 3. sezon, możemy się go jeszcze doczekać. Na pewno chciałyby tego fanki Sebastiána Rulliego – a tych nie brakuje. Gwiazdor słynie z rozbudowanej muskulatury, którą chętnie eksponował w serialu.

Portal “Techstry” znajduje się w posiadaniu informacji, że nowe odcinki “El Dragón” mają zadebiutować jesienią tego roku – 17 października 2022 – choć nie zostało to w żaden sposób potwierdzone przez realizatorów serialu. Rzekomo w dalszych odcinkach Miguel miałby przejąć rodzinny biznes, a akcja ogniskowałaby się m.in. wokół przemytu nielegalnych środków chemicznych.

Previous Article
Miranda's Victim Abigail Breslin

Abigail Breslin w dramacie obyczajowym o Patricii Weir

Next Article
Alanna Ubach

Gwiazda "Euforii" Alanna Ubach wystąpi w nowym serialu Setha MacFarlane'a

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share