Bryan Cranston i Aaron Paul pojawią się w ostatnim sezonie “Zadzwoń do Saula”

Zadzwoń do Saula Walter White
Zadzwoń do Saula Walter White i Jesse Pinkman gościnnie w 6. sezonie serialu / Foto Prime: Kanał “Breaking Bad & Better Call Saul” na YouTubie; AMC

Walter White i Jesse Pinkman wracają. Bohaterowie kultowego serialu “Breaking Bad” ponownie spotkają się na ekranie, tym razem w spin-offie “Zadzwoń do Saula”. Portale filmowe potwierdzają, że aktorzy Bryan Cranston i Aaron Paul powtórzą swoje role w szóstym i finalnym sezonie serialu.

Zadzwoń do Saula Walter White i Jesse Pinkman z gościnną rolą w 6. sezonie serialu

Informacje o powrocie White’a i Pinkmana potwierdził współtwórca “Zadzwoń do Saula”, Peter Gould. Bryan Cranston i Aaron Paul wystąpią gościnnie w spin-offie “Breaking Bad”, powtarzając role, które wsławiły ich przed laty. Nie ujawniono, w ilu odcinkach mogą się pojawić i jak duża będzie ich rola. O tym, jaki charakter będzie miał ten występ, widzowie będą musieli przekonać się sami. Premierę szóstego sezonu “Zadzwoń do Saula” zaplanowano na 18 kwietnia. Finalna seria ma liczyć trzynaście odcinków i będzie podzielona na dwie części (to taktyka, którą przyjął chociażby Netflix).

Serial “Zadzwoń do Saula” dzieje się przed wydarzeniami znanymi z “Breaking Bad”. Jego główny bohater, Saul Goodman (Bob Odenkirk), to “profesjonalny oszust”, prowadzący szemrane interesy. Walter White jest nauczycielem w liceum, który dowiaduje się, że jest chory na raka, a Jesse Pinkman to jego były uczeń – obecnie diler narkotykowy. Panowie podejmują współpracę, tworząc wysokiej klasy metamfetaminę. W serialu “Breaking Bad” ciągle pakują się w kłopoty.

W Polsce serial “Zadzwoń do Saula” jest pokazywany przez serwisy VOD Netflix oraz Chili. “Breaking Bad” było produkcją telewizji AMC.

Previous Article
Natty Knocks Robert Englund

Robert Englund, Bill Moseley i Danielle Harris w filmie reżysera "Halloween IV"

Next Article
Batman Premiera HBO Max

"Batman" z Robertem Pattinsonem - znamy datę premiery filmu na HBO Max

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share