Komedia z Harrelsonem i Hartem zamiast w kinach ukaże się na Netfliksie

The Man from Toronto Netflix
The Man from Toronto Netflix odkupił film od wytwórni Sony / Foto Prime: Wikimedia Commons

Woody Harrelson (“Venom 2: Carnage”) i Kevin Hart (“Szczera prawda”) zostali gwiazdami komedii sensacyjnej o tytule “The Man from Toronto”. Film, który prawdopodobnie został już nakręcony, miał trafić do dystrybucji kinowej, ale w ostatniej chwili zmieniono plany: będzie premierą serwisu Netflix.

The Man from Toronto Netflix odkupił prawa do filmu z Hartem i Harrelsonem

Gigant streamingowy odkupił prawa do “The Man from Toronto” od wytwórni Sony Pictures, która pierwotnie chciała wypuścić film do kin 12 sierpnia 2022 roku. W efekcie komedia ukaże się na platformie VOD we wszystkich rejonach świata poza Chinami (gdzie prawa dystrybucyjne nadal należą się studiu Sony). Wiadomo, że premiera odbędzie się w drugiej połowie roku; dokładnej daty nie podano.

Kevin Hart występuje w filmie jako Teddy, a Woody Harrelson – jako Randy, tytułowy “Facet z Toronto”. Co ciekawe początkowo drugą z ról miał zagrać Jason Statham. Opuścił projekt z hukiem, kiedy producenci postanowili nakręcić film zgodnie z własną wizją, a ta kolidowała z jego pomysłem na fabułę i ton scenariusza.

Bohaterami “The Man from Toronto” są dwaj mężczyźni: płatny zabójca i “wariat”, którzy akurat wynajmują ten sam lokal za pośrednictwem Airbnb. Panowie zostają pomyleni – wzięci za siebie nawzajem – i w efekcie będą musieli połączyć siły, by ujść z życiem z kłopotliwej sytuacji. Zabójcę – jednego z najlepiej wyszkolonych na świecie – gra Hart. Harrelson dostał rolę nowojorskiego “świra”.

Projekt wyreżyserował Patrick Hughes, który ma na swoim koncie “Niezniszczalnych 3″ oraz filmy z serii o Bodyguardzie Zawodowcu. W obsadzie znajdują się również Kaley Cuoco, Ellen Barkin oraz Pierson Fodé.

Nie będzie to pierwszy projekt Netfliksa z udziałem Kevina Harta, który zagrał główną rolę w dramacie “Ojcostwo” (z czerwca ubiegłego roku).

Previous Article
Jurassic World: Dominion

Pratt, Dern, Neill i Goldblum na oficjalnym plakacie "Jurassic World: Dominion"

Next Article
Good Mourning Machine Gun Kelly

Machine Gun Kelly debiutuje jako reżyser. Nakręcił komedię z udziałem Megan Fox i Pete'a Davidsona

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share