Zdjęcia z serialu HBO “Irma Vep” – Alicia Vikander jako na wpół obłąkana gwiazda filmowa

Irma Vep Alicia Vikander
Irma Vep Alicia Vikander na zdjęciach z serialu HBO / Foto: Wikimedia Commons

Podczas tegorocznego Festiwalu Filmowego w Cannes zaprezentowany zostanie nowy serial HBO “Irma Vep”, z Alicią Vikander w roli głównej. Będzie to oficjalna przedpremiera, a sam serial zostanie następnie pokazany w telewizji i na VOD.

Irma Vep Alicia Vikander na pierwszych zdjęciach z serialu HBO

Alicia Vikander – znana z takich hitów kinowych jak “Jason Bourne” czy “Tomb Raider” – powraca na małe ekrany. Zanim jeszcze rozpoczęła się jej hollywoodzka przygoda, występowała w serialach produkcji szwedzkiej (“Höök”, “Andra Avenyn”). Projekt “Irma Vep” wyreżyserował Olivier Assayas. Co ciekawe będzie to odcinkowy remake jego komediodramatu z 1996 roku, o tym samym tytule.

Vikander pojawi się w serialu jako Mira, amerykańska gwiazda filmowa, która jest rozczarowana nie tylko życiem w Hollywood, ale też swoim niedawnym rozstaniem. Kobieta wyrusza do Francji, gdzie ma zagrać Irmę Vep w reboocie niemego filmu – “Les Vampires”. Popada w coraz dziwniejsze stany i w końcu traci kontakt z rzeczywistością. Nie potrafi odróżnić, gdzie kończy się fikcja, a zaczyna rzeczywistość.

Serial ma metafikcyjny charakter i decyzję Assayasa o nowej adaptacji swojego filmu również można uznać za swego rodzaju meta-gest. Wiadomo, że projekt reżysera zostanie pokazany podczas Festiwalu w Cannes. 6 czerwca odbędzie się premiera telewizyjna “Irmy Vep”, na antenie HBO, a później serial trafi na platformę streamingową HBO Max.

Serial powstał we współpracy z wytwórnią A24. W obsadzie, poza Alicią Vikander, znajdują się Adria Arjona, Tom Sturridge, Fala Chen, Carrie Brownstein, Byron Bowers, Devon Ross i Antoine Reinartz. Poniżej pierwsze zdjęcia z udziałem głównej bohaterki.

Previous Article
Bodies Bodies Bodies Zwiastun

Zwiastun komedio-horroru "Bodies Bodies Bodies" od studia A24, a w nim Davidson i Bakalova

Next Article
Czarny telefon Zwiastun

"Czarny telefon" - zwiastun horroru. Ethan Hawke jako zamaskowany szaleniec

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share