Zwiastun serialu “Andor”, osadzonego w świecie “Gwiezdnych wojen”

Andor Zwiastun
Andor Zwiastun serialu Disney+ – premiera już latem! / Foto: Disney, Lucasfilm

Diego Luna powraca w roli Cassiana Andora, którą stworzył już w space operze “Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie” z 2016 roku. Teraz ponownie wcieli się w tę postać w serialu o prostym, ale wymownym tytule “Andor” – powstałym dla Disney Platform Distribution. Poniżej znajdziecie oficjalny zwiastun tej produkcji.

Andor Zwiastun serialu Disney+ z Diego Luną

Na oficjalnym kanale “Gwiezdnych wojen” w serwisie YouTube dostępny jest zwiastun – a właściwie teaser – serialu “Andor”. Pomimo swego nazewnictwa trwa aż dwie minuty i skumulowano w nim mnóstwo scen galaktycznej akcji. Poza Diego Luną w serialu występują także Kyle Soller (widoczny na zdjęciu prowadzącym do artykułu), Stellan Skarsgård, Adria Arjona, Denise Gough Fiona Shaw, Genevieve O’Reilly, Robert Emms, Davi Hayman i Anton Lesser.

Forest Whitaker powraca w swojej roli Sawa Gerrery – rebelianta żyjącego na Onderonie. Postać zagrał już w “Łotrze 1”.

Głównym bohaterem serialu jest jednak Cassian Andor – kapitan, członek Sojuszu Rebeliantów, który uczestniczy w galaktycznej wojnie domowej. Odcinkowa produkcja, która zadebiutuje na platformie streamingowej Disney+ 31 sierpnia, pomyślana została jako prequel “Lotra 1. Gwiezdnych wojen – historii”. Pierwszy epizod wyreżyserował Toby Haynes, bazując na scenariuszu Tony’ego Gilroya.

“Andor” będzie liczył dwanaście odcinków, choć już teraz wiadomo, że po sezonie pierwszym doczeka się drugiej serii (kolejny tuzin epizodów). Wszyscy oczekują, że serial powtórzy sukces “The Mandaloriana”; na pewno liczą na to również twórcy.

Previous Article
Disappointment Blvd.

Joaquin Phoenix na planie filmu "Disappointment Blvd." Ariego Astera

Next Article
Człowiek kontra pszczoła Zwiastun

"Człowiek kontra pszczoła" - zwiastun serialu Netfliksa z Rowanem Atkinsonem

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share