Joaquin Phoenix na planie filmu “Disappointment Blvd.” Ariego Astera

Disappointment Blvd.
Disappointment Blvd. – zdjęcia z planu filmowego / Foto: IMDb, A24

Ari Aster – reżyser “Dziedzictwa. Hereditary” oraz “Midsommar. W biały dzień” – przygotowuje swój kolejny projekt. Tym razem będzie mieszał gatunki – horror, komedię i dramat. W jego filmie “Disappointment Blvd.” rolę główną gra Joaquin Phoenix. Zobaczcie materiały z planu zdjęciowego.

Disappointment Blvd. – zdjęcia z planu

Film miał zostać pokazany na Festiwalu w Cannes, ale nie został ukończony. Ponoć jego wersji roboczej nie przyjęto na prestiżowym festiwalu, bo trwa aż trzy i pół godziny. Studio A24, które współpracuje z Arim Asterem przy “Disappointment Blvd.”, żąda, by reżyser skrócił film, ale ten pozostaje nieugięty – nie wyobraża sobie, że mogłyby z niego zostać wycięte sceny.

Aster zapowiedział swój nowy projekt już w czerwcu 2020 roku, kiedy zdradził dziennikarzom, że projekt “Disappointment Blvd.” pomyślany został jako “czterogodzinna, koszmarna komedia”. Rola główna w filmie spoczywa na barkach Joaquina Phoenixa (laureata Oscara za występ w “Jokerze”). Zobaczcie zdjęcia z planu filmowego, które przedstawiają aktora w nietypowym, jak dla niego, świetle.

Poza półnagim, wąsatym i osiwiałym Phoenixem w filmie występują też: Parker Posey, Nathan Lane, Patti LuPone, Michael Gandolfini, Amy Ryan, Zoe Lister-Jones, Kylie Rogers, Stephen McKinley Henderson, Denis Ménochet, Hayley Squires, Richard Kind i Morgan Giraudet.

Ostatni film Ariego Astera, “Midsommar. W biały dzień”, miał premierę latem 2019 roku. Projekt został bardzo dobrze oceniony przez krytyków i był nominowany do nagrody Saturna jako najlepszy horror roku. “Disappointment Blvd.” ukaże się w ciągu kilku najbliższych miesięcy, prawdopodobnie jeszcze przed końcem grudnia (dokładnej daty wciąż nie znamy). Obraz znajduje się obecnie na etapie postprodukcji. Film będzie stanowił “intymny portret” pewnego odnoszącego sukcesy przedsiębiorcy. Jego akcja ma być rozłożona na kilkadziesiąt lat, co może tłumaczyć wygląd postarzonego Phoenixa na planie zdjęciowym.

Scenariusz “Disappointment Blvd.” przygotował sam Aster, a producentem jest jego stały współpracownik – Lars Knudsen.

Previous Article
Star Wars: Skeleton Crew Jude Law

Jude Law w nowym serialu z uniwersum "Gwiezdnych wojen"

Next Article
Andor Zwiastun

Zwiastun serialu "Andor", osadzonego w świecie "Gwiezdnych wojen"

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share