Reklama

Jude Law w nowym serialu z uniwersum “Gwiezdnych wojen”

Star Wars: Skeleton Crew Jude Law
Star Wars: Skeleton Crew Jude Law w obsadzie serialu / Foto: Wikimedia Comm.

Jude Law otrzymał angaż do roli głównej w serialu “Star Wars: Skeleton Crew”, który przygotują wspólnie Chris Ford oraz Jon Watts (twórca ostatnich filmów o Człowieku-Pająku). O wyborze castingowym poinformowano podczas konwentu fanowskiego Star Wars Celebration.

Star Wars: Skeleton Crew Jude Law dołączył do obsady serialu

Studio Lucasfilm Ltd. poinformowało, że Jude Law (“Sherlock Holmes”) dołączył do “rodziny” “Gwiezdnych wojen” i zadebiutuje w serialowym uniwersum, grając rolę przodującą w “Star Wars: Skeleton Crew”. Odcinkowa produkcja – o której w połowie maja rozpisywał się serwis “Variety” – zostanie wydana w 2023 roku i będzie dostępna w streamingu na platformie Disney+.

Akcja serialu ma toczyć się w następstwie tej znanej z filmu “Gwiezdne wojny: Część VI – Powrót Jedi”. Podjęty zostanie wątek upadku Imperium Galaktycznego. Do niedawna projekt znany był pod niewiele mówiącym tytułem roboczym “Grammar Rodeo” – wybrano go zapewne dla “zmyłki”, choć tajemnicę odsłonięto teraz na konwencie Star Wars Celebration.

Jon Watts (reżyser m.in. filmu “Spider-Man: Homecoming”) zdradził, że serial będzie dział się w tym samym okresie czasowym, co “The Mandalorian” oraz “Księga Boby Fetta”. Producentami wykonawczymi będą Watts, Ford, Jon Favreau i Dave Filoni.

Watts dodaje, że poza Jude’em Lawem w serialu pojawi się też grupa dziecięcych aktorów (trwają castingi). Według reżysera bohaterami serialu będą dziesięciolatkowie, ale sama historia “wcale nie będzie skierowana tylko do najmłodszych widzów”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous Article
Willow powraca jako serial

"Willow" wraca jako serialowy sequel. Zobacz zwiastun produkcji Disney+

Next Article
Disappointment Blvd.

Joaquin Phoenix na planie filmu "Disappointment Blvd." Ariego Astera

Related Posts
Total
0
Share