Jude Law w nowym serialu z uniwersum “Gwiezdnych wojen”

Star Wars: Skeleton Crew Jude Law
Star Wars: Skeleton Crew Jude Law w obsadzie serialu / Foto: Wikimedia Comm.

Jude Law otrzymał angaż do roli głównej w serialu “Star Wars: Skeleton Crew”, który przygotują wspólnie Chris Ford oraz Jon Watts (twórca ostatnich filmów o Człowieku-Pająku). O wyborze castingowym poinformowano podczas konwentu fanowskiego Star Wars Celebration.

Star Wars: Skeleton Crew Jude Law dołączył do obsady serialu

Studio Lucasfilm Ltd. poinformowało, że Jude Law (“Sherlock Holmes”) dołączył do “rodziny” “Gwiezdnych wojen” i zadebiutuje w serialowym uniwersum, grając rolę przodującą w “Star Wars: Skeleton Crew”. Odcinkowa produkcja – o której w połowie maja rozpisywał się serwis “Variety” – zostanie wydana w 2023 roku i będzie dostępna w streamingu na platformie Disney+.

Akcja serialu ma toczyć się w następstwie tej znanej z filmu “Gwiezdne wojny: Część VI – Powrót Jedi”. Podjęty zostanie wątek upadku Imperium Galaktycznego. Do niedawna projekt znany był pod niewiele mówiącym tytułem roboczym “Grammar Rodeo” – wybrano go zapewne dla “zmyłki”, choć tajemnicę odsłonięto teraz na konwencie Star Wars Celebration.

Jon Watts (reżyser m.in. filmu “Spider-Man: Homecoming”) zdradził, że serial będzie dział się w tym samym okresie czasowym, co “The Mandalorian” oraz “Księga Boby Fetta”. Producentami wykonawczymi będą Watts, Ford, Jon Favreau i Dave Filoni.

Watts dodaje, że poza Jude’em Lawem w serialu pojawi się też grupa dziecięcych aktorów (trwają castingi). Według reżysera bohaterami serialu będą dziesięciolatkowie, ale sama historia “wcale nie będzie skierowana tylko do najmłodszych widzów”.

Previous Article
Willow powraca jako serial

"Willow" wraca jako serialowy sequel. Zobacz zwiastun produkcji Disney+

Next Article
Disappointment Blvd.

Joaquin Phoenix na planie filmu "Disappointment Blvd." Ariego Astera

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share