Twórcy “Kompanii braci” przygotowali nowy serial wojenny. Premiera wkrótce

Masters of the Air
Masters of the Air – ukończono prace na planie. Na zdj. “Kompania braci” / Foto Prime Movies: HBO, Warner Bros., DreamWorks, Playtone

Ukończono zdjęcia do serialu wojennego “Masters of the Air”. Został on pomyślany jako trzecia część trylogii, którą ponad dwadzieścia lat temu zapoczątkowała znakomicie oceniona “Kompania braci”.

Masters of the Air – nowy serial wojenny w stylu Kompanii braci

Serial będzie liczył dziewięć lub dziesięć odcinków. Źródła różnią się w zależności od portalu: “Deadline” podaje, że powstało dziesięć epizodów, których koszt wyniósł 200 mln USD, a “The Hollywood Reporter” wspomina o dziewięciu odcinkach i budżecie równym 250 mln. Tak czy inaczej na serial wyłożono fortunę i na pewno będzie on zachwycał od strony realizacyjnej. Choć z początku projekt miał powstać dla HBO, dziś wiemy, że będzie emitowany przez platformę streamingową Apple TV+.

Zdjęcia do “Masters of the Air” zakończyły się po około roku (prace na planie wystartowały pod koniec kwietnia 2021). Za reżyserię serialu odpowiada Cary Joji Fukunaga. Scenariusz bazuje na książce Donalda L. Millera z 2006 roku; będzie to ostatnia część trylogii, na którą składają się “Kompania braci” (2001) oraz “Pacyfik” (2010). Serial pomyślany został jako “duchowy sequel” tychże i przygotowany został przez tych samych twórców. W obsadzie znajdują się między innymi Barry Keoghan, Austin Butler, znany z “Sex Education” Ncuti Gatwa, a także polska aktorka Joanna Kulig. Na razie nie wiadomo, kiedy obejrzymy pierwszy odcinek. Za realizację “Masters of the Air” odpowiadają Amblin Television, Playtone i Apple Studios.

Prawdopodobnie przed premierą “Masters of the Air” serial “Kompania braci” ukaże się na Blu-rayu w rozdzielczości Ultra HD/4K.

Czytaj też: TOP 10 – najlepsze seriale wojenne

Previous Article
Crimes of the Future

Nowy film Cronenberga "Crimes of the Future" jest "czystym chaosem" i wywoła atak paniki wśród widzów

Next Article
Serialowy Ted

Seth MacFarlane szykuje serialową wersję "Teda". Kto w niej zagra?

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share