Znany z “Queer Eye” Antoni Porowski wystąpi w polskim serialu Netfliksa

Królowa Antoni Porowski
Królowa – Antoni Porowski w serialu polskiej produkcji / Foto: Netflix; instagram.com/antoni

Antoni Porowski – doskonale znany ze swojego udziału w programie Netfliksa “Queer Eye” – pojawi się w serialu polskiej produkcji. Tytuł to “Królowa”, będzie to netfliksowy projekt z udziałem między innymi Andrzeja Seweryna.

Królowa Antoni Porowski z rolą w polskim serialu Netfliksa

Na profilu Porowskiego w serwisie Instagram pojawił się krótki klip wideo z zapowiedzią nowego serialu “Królowa”. W filmiku widzimy gwiazdora, który występuje jako asystent pewnej wymagającej krawcowej. Stojąca nad głową Antoniego kobieta zwraca się do niego, mówiąc: “Skup się, drogi chłopcze”, a potem pyta: “Antoś, czy ćwiczyłeś coś w domu?” Porowski w pocie czoła pracuje nad szytą suknią.

Pod koniec klipu na planie zdjęciowym pojawia się Andrzej Seweryn. Wybitny aktor wystąpi w serialu w roli draq queen. “Królowa” będzie czteroodcinkową produkcją poświęconą takim tematom jak miłość wygrywająca wszelkie przeciwności czy odkupienie. Seweryn zagra w serialu Polaka, który ułożył sobie życie jako paryski krawiec. Nieoczekiwanie musi jednak wrócić do górniczego miasteczka w Polsce. Dostaje bowiem dramatyczny list od swojej wnuczki.

W klipie na Instagramie można usłyszeć, jak Porowski mówi po polsku. Aktor urodził się wprawdzie w kanadyjskim Quebeku, ale jego rodzice pochodzą oryginalnie z Polski. Od 2018 roku Porowski występuje w hitowym programie Netfliksa “Queer Eye”, gdzie pojawia się jako ekspert do spraw kuchni i kulinariów. Program doczekał się już sześciu sezonów. Jako aktor Porowski wystąpił też epizodycznie w “Czarnej liście”, w jednej z ról drugoplanowych w dramacie “The Pretenders” Jamesa Franco oraz gościnnie w teledysku “You Need to Calm Down” Taylor Swift.

Magazyn “People” nazwał Porowskiego “najseksowniejszym gwiazdorem programu typu reality show”. Na Instagramie 38-latek obserwowany jest przez 4,5 mln followersów.

Czytaj też: “Kumple” – zwiastun gejowskiej komedii romantycznej od twórcy “40-letniego prawiczka”

Previous Article
Patryk Vega nakręci film o Putinie

"The Vor in Law": powstanie anglojęzyczny film Patryka Vegi o... Putinie

Next Article
Złoto Recenzja

„Złoto” – recenzja survivalowego dramatu. Zac Efron kontra dzika natura

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share