“Queer Eye” powraca z 6. sezonem – znamy datę premiery przebojowego programu Netfliksa

Queer Eye sezon 6
Queer Eye sezon 6. – zwiastun, data premiery / Foto Prime Movies: Netflix

Chłopaki z programu “Queer Eye” powracają w nowym, 6. sezonie – i w wielkim stylu. Netflix potwierdził, że nowe odcinki ukażą się na ekranach już pod koniec roku – 31 grudnia. W kolejnej serii Jonathan, Antoni, Karamo, Bobby i Tan odwiedzą skwarny stan Teksas.

Queer Eye Sezon 6. – zwiastun, data premiery

Netflix zaprezentował też zwiastun nowego sezonu “Queer Eye”. Akcja nowych odcinków toczy się w teksańskim mieście Austin, gdzie bohaterowie pojawiają się, by pomóc mieszkańcom w przejściu osobistej metamorfozy. Zadbają o ich wizerunek, dom, ale też pewność siebie. Bohaterami programu są: Jonathan Van Ness – ekspert w sprawach stylu, Antoni Porowski – znawca spraw kulinarnych, projektant wnętrz Bobby Berk, fashionista Tan France oraz Karamo Brown – ekspert ds. kultury i lifestyle’u.

W zwiastunie widzimy wesołą ekipę, która pewnym krokiem przemierza słoneczne drogi małej mieściny. Wszyscy mają na sobie tradycyjnie kowbojskie stroje. Nie ma na razie informacji o liczbie odcinków 6. sezonu. Wszystkie poprzednie serie liczyły sobie od ośmiu do dziesięciu epizodów.

Premiera 6. sezonu “Queer Eye” (w Polsce znanego też pod tytułem “Porady różowej brygady”) już w sylwestrowy piątek, 31 grudnia 2021. Program ma na swoim koncie 9 nagród Primetime Emmy oraz nominację do statuetki GLAAD.

Porady różowej brygady Sezon 6. – zwiastun wideo

Previous Article
Last Train to New York

Remake horroru "Zombie express" od twórcy "Przychodzi po nas noc": znamy oficjalny tytuł

Next Article
The Watcher Jennifer Coolidge

Jennifer Coolidge w obsadzie serialu "The Watcher" Ryana Murphy'ego

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share