“Pajęcza Głowa” – zwiastun nowego thrillera Netfliksa z Chrisem Hemsworthem

Pajęcza Głowa Zwiastun
Pajęcza Głowa Zwiastun filmu z Hemsworthem / Foto: Netflix, Conde Nast Entert., Grand Electric, Reese Wernick Prod.

“Pajęcza Głowa” (oryg. “Spiderhead”) to jeden z najgoręcej wyczekiwanych filmów Netfliksa. Thriller sensacyjny z udziałem Chrisa Hemswortha zadebiutuje na platformie VOD dokładnie za miesiąc i opowie historię nieetycznych eksperymentów w pewnym tajemniczym więzieniu. Gwiazdor serii “Thor” pojawi się w filmie w nietypowej dla siebie roli.

Pajęcza Głowa Zwiastun thrillera serwisu Netflix

Chris Hemsworth występuje w filmie jako Steve Abnesti – wizjoner terapii medycznych, który prowadzi eksperymenty z udziałem więźniów. Podaje im tabletki, które całkowicie zmieniają tok ich myślenia, pomagają stać się kimś innym – czasem lepszą wersją siebie. Nieoczekiwanie jego pacjenci – Lizzy (Jurnee Smollett) i Jeff (Miles Teller) – zakochują się w sobie. Absnesti nie może na to pozwolić. Jego eksperymenty zaczynają przekraczać kolejne, niebezpieczne granice.

Film “Pajęcza Głowa” bazuje na opowiadaniu “Escape from Spiderhead”, które napisał George Saunders, i które ukazało się na łamach “The New Yorkera”. W zwiastunie poznajemy Hemswortha z zupełnie nowej strony. Aktor zazwyczaj gra mężnych bohaterów (jak np. w “Thorze” czy “Tylerze Rake’u: Ocaleniu”), a w “Pajęczej Głowie” pojawia się jako elegancki sadysta, poddający więźniów torturom psychologicznym. W jednej ze scen z trailera doktor Abnesti rzuca: “Już dawno minął czas, w którym powinniśmy przejmować się przekraczaniem granic”.

Reżyserem “Pajęczej Głowy” jest Joseph Kosinski. Filmowiec o swojsko brzmiącym nazwisku pracował między innymi przy “Tronie: Dziedzictwie” oraz “Niepamięci” z Tomem Cruise’em. Ze słynnym aktorem nakręcił też nadchodzący sequel – “Top Gun: Maverick” (premiera w Polsce 27 maja). Za scenariusz “Spiderheada” odpowiadają Rhett Reese i Paul Wernick (“Deadpool”), a obsadę zasilają także: Mark Paguio, Tess Haubrich, BeBe Bettencourt, Angie Milliken, Joey Vieira, Sam Delich, Nathan Jones, Charles Parnell i Daniel Booko.

Thriller sensacyjny zadebiutuje na platformie streamingowej dokładnie za miesiąc, 17 czerwca. Na premierę czeka też inny film Netfliksa z udziałem Hemswortha – kontynuacja “Tylera Rake’a”, “Extraction 2”.

Previous Article
Léa Seydoux jako Emmanuelle

Léa Seydoux jako nowa Emmanuelle. Aktorka zagra w filmie o seksualnym przebudzeniu

Next Article
The Fall Guy Ryan Gosling

Ryan Gosling jako zawadiacki kaskader w filmie akcji "The Fall Guy"

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share