“Family Guy” powróci z 21. sezonem. Przedłużono emisję serialu

Family Guy Sezon 21
Family Guy Sezon 21. powstanie! / Foto: FOX, 20th Television Animation

Nie mogło być inaczej: “Family Guy” otrzymał zielone światło na realizację kolejnego sezonu. Jesienią tego roku komediowa animacja powróci z dwudziestą pierwszą (!) pulą odcinków. Tradycji stało się zadość – popularna produkcja jest emitowana już od ponad dwudziestu trzech lat.

Family Guy Sezon 21. powstanie – serial został przedłużony przez FOX

“Family Guy” emitowany jest w Stanach Zjednoczonych przez telewizję FOX i pokazywany w ramach pasma “Animation Domination”. Od lat pozostaje przebojem stacji, która ani myśli pozbywać się go z ramówki. W mediach społecznościowych twórcy serialu pochwalili się, że “Family Guy” już za kilka miesięcy wróci z nowymi epizodami. Na Twitterze i Facebooku pojawił się post o treści: “Wasze modlitwy zostały wysłuchane”. Załączone zdjęcie to kadr z niedawnego odcinka, w którym Peter zostaje ministrantem, a jego nieoczekiwanych sprzymierzeńcem jest… Jezus, w swojej fikcyjnej wersji.

Post na Facebooku zebrał ponad 10 tys. polubień. Sezon dwudziesty serialu wciąż emitowany jest w USA. Następny, dwudziesty odcinek wyemitowany zostanie w nadchodzącą niedzielę i będzie finałem serii.

Produkcja telewizji FOX zadebiutowała na ekranach w styczniu 1999 roku i szybko zyskała olbrzymią popularność wśród widzów. Pierwszy sezon “Family Guya” mógł pochwalić się średnią oglądalnością na poziomie 12,8 mln widzów w USA. Dotychczas powstało 388 odcinków serialu. Jego bohaterami są Griffinowie – członkowie niezamożnej, przeciętnej amerykańskiej rodziny mieszkającej Quahog w stanie Rhode Island. Peter jest otyłym, niezbyt rozgarniętym pracownikiem produkcyjnym niższego szczebla, a jego żona Lois – panią domu, której całe życie kręci się wokół zakupów. Meg to ofiara losu, a jej młodszy brat Chris jest jeszcze mniej inteligentny niż ojciec. Stewie to gadający niemowlak o zbrodniczych intencjach, a psi towarzysz rodziny Brian jest niespełnionym pisarzem i alkoholikiem. W Polsce “Family Guy” znany jest także pod tytułem “Głowa rodziny” i pokazywany był dotąd przez TV4, Comedy Central Polska czy Fox Polska. Wybrane sezony były też dostępne na Netfliksie.

Obsadę “Family Guya” zasilają Seth MacFarlane, Mila Kunis, Seth Green, Alex Borstein, Jennifer Tilly, Patrick Warburton i Mike Henry.

Producentami wykonawczymi serialu są Seth MacFarlane, Alec Sulkin, Danny Smith, Kara Vallow, Richard Appel, Steve Callaghan, Mark Hentemann, Tom Devanney i Patrick Meighan.

Previous Article
Prey Zwiastun

Już jest: prequel "Predatora" doczekał się pierwszego zwiastuna

Next Article
Czarne lustro Sezon 6

Netflix przygotowuje 6. sezon serialu "Czarne lustro"

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share