Seth MacFarlane szykuje serialową wersję “Teda”. Kto w niej zagra?

Serialowy Ted
Serialowy Ted – znamy obsadę / Foto Prime: Wikimedia Commons

Seth MacFarlane, twórca kultowego “Family Guya”, szykuje serialową wersję “Teda” (czyli swojej filmowej dylogii sprzed paru lat). Wiemy, kto w niej wystąpi.

Serialowy Ted Setha MacFarlane’a – znamy nazwiska aktorów

Platforma Peacock ujawniła nazwiska aktorów, którzy pojawią się w serialowej produkcji. Rolę tytułową powtórzy sam MacFarlane, który podłoży głos pod Teda. Ponadto w obsadzie znajdują się: Scott Grimes (znany m.in. z “Kompanii braci” oraz “Crittersów”), gwiazda “Nocy oczyszczenia” Max Burkholder oraz Giorgia Whigham (Amy z netfliksowego “Punishera”). Grimes współpracował wcześniej z MacFarlane’em przy serialu science-fiction “Orville”; zagrał w nim porucznika Gordona Malloya.

Serial będzie dział się w latach dziewięćdziesiątych. Ted – kiedyś powszechnie znany, gadający pluszak – dziś jest już praktycznie zapomniany. Przyjaźni się z 16-letnim Johnnym Bennettem. W filmach “Ted” i “Ted 2” (2012, 2015) dorosłą wersję tej postaci grał Mark Wahlberg. W młodszego Johnny’ego wcieli się wspomniany Max Burkholder. Rzecz dzieje się w Bostonie, w dzielnicy zamieszkanej przez klasę robotniczą. Jak nietrudno zgadnąć, Ted nie będzie miał najlepszego wpływu na nastoletniego kolegę.

Czytaj też: Peacock przygotuje serial, którego bohaterem będzie Kacper, przyjazny duch

Filmy o pluszowym misiu Tedzie przedstawiały tytułowego bohatera jako maskotkę o niewyparzonym języku. Klnący pluszak zyskał dużą popularność wśród kinomanów. Pierwsza komedia z jego udziałem zarobiła 550 mln dolarów i zyskała przeważająco pozytywne recenzje. “Ted 2” zebrał mieszane opinie i zainkasował łącznie 216 mln USD.

Nie wiadomo, kiedy serial MacFarlane’a zadebiutuje na platformie Peacock.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous Article
Masters of the Air

Twórcy "Kompanii braci" przygotowali nowy serial wojenny. Premiera wkrótce

Next Article
Cannes 2022

Cannes 2022: lista tytułów festiwalowych, teaser filmu Cronenberga

Related Posts
Total
11
Share