Seth MacFarlane szykuje serialową wersję “Teda”. Kto w niej zagra?

Serialowy Ted
Serialowy Ted – znamy obsadę / Foto Prime: Wikimedia Commons

Seth MacFarlane, twórca kultowego “Family Guya”, szykuje serialową wersję “Teda” (czyli swojej filmowej dylogii sprzed paru lat). Wiemy, kto w niej wystąpi.

Serialowy Ted Setha MacFarlane’a – znamy nazwiska aktorów

Platforma Peacock ujawniła nazwiska aktorów, którzy pojawią się w serialowej produkcji. Rolę tytułową powtórzy sam MacFarlane, który podłoży głos pod Teda. Ponadto w obsadzie znajdują się: Scott Grimes (znany m.in. z “Kompanii braci” oraz “Crittersów”), gwiazda “Nocy oczyszczenia” Max Burkholder oraz Giorgia Whigham (Amy z netfliksowego “Punishera”). Grimes współpracował wcześniej z MacFarlane’em przy serialu science-fiction “Orville”; zagrał w nim porucznika Gordona Malloya.

Serial będzie dział się w latach dziewięćdziesiątych. Ted – kiedyś powszechnie znany, gadający pluszak – dziś jest już praktycznie zapomniany. Przyjaźni się z 16-letnim Johnnym Bennettem. W filmach “Ted” i “Ted 2” (2012, 2015) dorosłą wersję tej postaci grał Mark Wahlberg. W młodszego Johnny’ego wcieli się wspomniany Max Burkholder. Rzecz dzieje się w Bostonie, w dzielnicy zamieszkanej przez klasę robotniczą. Jak nietrudno zgadnąć, Ted nie będzie miał najlepszego wpływu na nastoletniego kolegę.

Czytaj też: Peacock przygotuje serial, którego bohaterem będzie Kacper, przyjazny duch

Filmy o pluszowym misiu Tedzie przedstawiały tytułowego bohatera jako maskotkę o niewyparzonym języku. Klnący pluszak zyskał dużą popularność wśród kinomanów. Pierwsza komedia z jego udziałem zarobiła 550 mln dolarów i zyskała przeważająco pozytywne recenzje. “Ted 2” zebrał mieszane opinie i zainkasował łącznie 216 mln USD.

Nie wiadomo, kiedy serial MacFarlane’a zadebiutuje na platformie Peacock.

Previous Article
Masters of the Air

Twórcy "Kompanii braci" przygotowali nowy serial wojenny. Premiera wkrótce

Next Article
Cannes 2022

Cannes 2022: lista tytułów festiwalowych, teaser filmu Cronenberga

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share