Patrick Wilson, Alicia Silverstone i Anna Faris w filmie o szkolnym terroryście

Tunnels Patrick Wilson
Tunnels Patrick Wilson, Alicia Silverstone i Anna Faris w obsadzie dramatu z Susan Sarandon / Foto: Wikimedia Commons

Patrick Wilson, Alicia Silverstone i Anna Faris dołączyli do Susan Sarandon w obsadzie nowego projektu “Tunnels”. Będzie to film o wyjątkowej przyjaźni między 70-latką a dużo młodszym mężczyzną – którego dotknęła tragedia wywołana przez jej wnuka.

Tunnels Patrick Wilson, Anna Faris i Alicia Silverstone w obsadzie poruszającego dramatu

Wilson (“W wysokiej trawie”), Faris (“I że ci nie odpuszczę”) i Silverstone (“Rekin”) to kolejni aktorzy, którzy zagrają w “Tunnels”. Film opowie o kobiecie imieniem Ruby – jej wnuk okazuje się szkolnym terrorystą, celującym z broni palnej do uczniów. Ruby poznaje brata jednej z ofiar, Graysona. Siedemdziesięciolatka i młody mężczyzna pracują w tym samym sklepie. Tak zawiązuje się nieoczekiwana przyjaźń. Ruby odkrywa, że wciąż może jeszcze naprawić szkody, jakie wyrządził jej wnuk. Chce pomóc mieszkańcom miasteczka uporać się z traumą.

Rolę główną zagra w “Tunnels” Susan Sarandon, a postać Graysona przypadła w udziale Jaedenowi Martellowi (dylogia “To”). O tym, jakie postacie zagrają Faris, Wilson i Silverstone, nic na razie nie wiadomo. Projekt wyreżyseruje John Krokidas – twórca nagradzanego dramatu “Na śmierć i życie” (2013). Pierwsze prace na planie zdjęciowym wystartują jesienią tego roku. Scenariusz przygotowała Victoria Rose (“Przypadkowi zakochani”).

Krokidas tak wypowiada się o swoim nadchodzącym filmie:

— Wybrałem “Tunnels” na swój kolejny reżyserski projekt, bo ze scenariusza bije unikatowy głos. To film o osobliwej misji: jej celem jest znalezienie tego, co łączy nas jako ludzi i sprzeciwia się hałasowi, próbującemu nas podzielić. Film dostarczy widzom to, czego obecnie każdemu potrzeba bardziej niż kiedykolwiek dotąd – humor, nadzieję, humanizm.

Patricka Wilsona widzieliśmy niedawno w widowisku science-fiction “Moonfall” od Rolanda Emmericha, a już w 2023 roku premierę zanotuje superprodukcja “Aquaman and the Lost Kingdom”, gdzie zagrał Króla Orma. Alicię Silverstone zobaczymy w komedii “Powrót do liceum” z Rebel Wilson – premiera na Netfliksie już jutro. Anna Faris rzadko grywa ostatnio w filmach – ostatni pełny metraż z jej udziałem to “I że ci nie odpuszczę” z 2018 roku. W 2020 Faris pojawiała się w sitcomie “Mamuśka”.

Previous Article
Melody Katy Perry

Katy Perry jako zaczarowana piosenkarka. Powstaje wyjątkowa animacja "Melody"

Next Article
Terror Train Remake

Powstał remake "Terroru w pociągu" - zobacz zwiastun. Znamy datę premiery na VOD

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share